Klubowiczka Miesiąca - PAŹDZIERNIK 2015, Zosia Raczek

"Atmosfera w klubie jest SUPER"

Mam 65 lat, męża i dwie córki. Do klubu trafiam przechodząc obok. Byłam ciekawa co to za miejsce. Wtedy nie było jeszcze żadnego sprzętu sportowego więc trochę się bałam, czy na pewno temu podołam. Po treningach czuję się świetnie, lżejsza, sprawniejsza. Podczas ćwiczeń spotykam wiele ciekawych kobiet, rozmawiamy, dyskutujemy, to po prostu czas tylko dla mnie. W domu mam sporo obowiązków, dlatego w klubie - moim klubie – bardzo się relaksuję i odpoczywam.

Od początku moich zmagań schudłam już 8 kg! Moje obwody znacznie zmalały. Jestem z siebie dumna, a mąż i córki bardzo mnie wspierają. Założyłam z moimi trenerkami cel: schudnąć 10 kg i już niewiele mi zostało! 

 

 

 

Kolejnym moim celem była poprawa samopoczucia i rehabilitacja – bolały mnie bardzo barki a teraz nie pamiętam już tego bólu. Treningi bardzo mi się podobają. Dodatkowe zajęcia ze stretchingu pozytywnie wpływają na moje samopoczucie oraz ciało. Moja ulubioną maszyną jest ta, na której robię przysiady z obciążeniem. Bardzo wzmocniły mi się nogi.  Wysmukliły mi się również mięśnie na ramionach z czego jestem bardzo zadowolona i dumna. Atmosfera w klubie jest SUPER !!! 

05. stycznia 2016 r.
Zamknij menu