Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Paulina Jeziorowska

Paulina Jeziorowska, Trenerka

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalność: gimnastyka korekcyjna oraz instruktorem gimnastyki sportowej i samoobrony.

Ze sportem i aktywnym trybem życia związana jestem od najmłodszych lat. Wyczynowo uprawiałam akrobatykę sportową i szermierkę. Przez wiele lat reprezentowałam klub AZS AWF Katowice. Zdobyłam srebrny medal w Mistrzostwach Polski w szpadzie kobiet. Na własnej skórze przekonałam się, że pokonywanie własnych słabości jest trudne, ale daje mnóstwo satysfakcji! Dzięki pracy w Mrs.Sporty mogę dzielić się z innymi doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą, a także zarażać pasją do aktywności fizycznej!

Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk, Trenerka

Nazywam się Paulina i aktualnie jestem studentką dietetyki. Na studiach uczę się o funkcjonowaniu organizmu człowieka, poznaję zasady prawidłowego odżywiania i zdobywam umiejętności praktyczne. Poza uczelnią uczestniczę w różnych szkoleniach z zakresu treningu i żywienia człowieka.

Jestem tancerką w zespole Cheerleaders Ergo Śląsk. Jako zespół kibicujemy podczas meczów w różnych dyscyplinach oraz występujemy na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i plenerowych. Sport jest w moim życiu od czasów podstawówki. Zaczynałam od różnych form tańca i gimnastyki. Ponad 3 lata odkryłam trening siłowy - zafascynował mnie tak, że postanowiłam zrobić kurs trenera personalnego w Akademii RockFit i zająć się tym profesjonalnie. Najbardziej interesuję się treningiem Mobility, czyli ćwiczeniami, których celem jest poprawienie zakresu ruchu w stawach poprzez między innymi rozciąganie.

Marta Jurowicz

Marta Jurowicz, Trenerka

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończyłam kurs instruktorski rekreacji ruchowej, specjalność fitness - nowoczesne formy gimnastyki.

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem, przede wszystkim z tańcem oraz fitnessem. Praca w Mrs.Sporty pozwala mi się rozwijać w tym zakresie i zarażać innych pozytywną energią pozyskiwaną z aktywności fizycznej!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu