Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Curyło

Katarzyna Curyło, Manager, Trenerka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Zarządzania w Turystyce, Hotelarstwie i Gastronomii. Ukończyłam kurs instruktorski rekreacji ruchowej specjalność fitness-nowoczesne formy gimnastyki oraz aerobic. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Zawodowo jestem instruktorem pływania i aqua aerobic. Uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konwencjach. Sport to moja pasja. Uwielbiam prace z ludźmi. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie a ich cele traktuje jak swoje. Dbam o to by każdy uczestnik zajęć czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Paulina Jeziorowska

Paulina Jeziorowska, Trenerka

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalność: gimnastyka korekcyjna oraz instruktorem gimnastyki sportowej i samoobrony. Ze sportem i aktywnym trybem życia związana jestem od najmłodszych lat. Wyczynowo uprawiałam akrobatykę sportową i szermierkę. Przez wiele lat reprezentowałam klub AZS AWF Katowice. Zdobyłam srebrny medal w Mistrzostwach Polski w szpadzie kobiet. Na własnej skórze przekonałam się, że pokonywanie własnych słabości jest trudne ale daje mnóstwo satysfakcji! Dzięki pracy w Mrs.Sporty mogę dzielić się z innymi doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą, a także zarażać pasją do aktywności fizycznej!

Sylwia Pisarek

Sylwia Pisarek, Trenerka

Jestem magistrem wychowania fizycznego. Prywatnie mamą małej Lenki Ukończyłam kurs trenera personalnego oraz instruktora fitness. Sport uwielbiam od dzieciństwa;zaczynałam od biegania, trenowałam siatkówkę. Ostatecznie odnalazłam się w treningu siłowym i w różnego rodzaju zajęciach fitness, zarówno tych wzmacniających, wytrzymałościowych jak i w formach spokojniejszych- Zdrowy Kręgosłup oraz Pilates. Trening siłowy staram łączyć się z aktywną regeneracją. Osobiście preferuje urozmaicone, intensywne treningi, ponieważ tylko ciężka praca daje nam zamierzone efekty! Jestem osobą zaangażowaną w to co robię, dużą satysfakcje daje mi możliwość pomocy innym w osiąganiu wymarzonych celów. Moje motto: ”Na początku będą pytać po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłaś”.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu