Aloha! z Mrs.Sporty Tysiąclecia!

I-szy Rok działalności Klubu świętowaliśmy w stylu hawajskim

Nasz Klub Mrs.Sporty 1000-lecia świętuje 1 rok działalności! Dokładnie 365 dni temu na osiedlu Tysiąclecia pojawił się wyjątkowy klub sportowy tylko dla Kobiet.

Ten rok był naznaczony wieloma sukcesami. Zgubiłyście mnóstwo zbędnych kilogramów i straciłyście sporo centymetrów, co przełożyło się na poprawę zdrowia, sprawności  i samopoczucia.

W konkursie Figura na lato, tylko w okresie lipiec – sierpień straciłyście najwięcej centymetrów ze wszystkich klubów w  Polsce. Nasz zwycięski wynik wyniósł 850 cm!

Najbardziej spektakularne efekty zostały wyróżnione tytułami Klubowiczek Miesiąca. Jedna z Was została finalistką w konkursie Miss Mrs.Sporty Polska 2017. Jesteśmy również dumne z wygranej w konkursie „Let’s Dance Let’s Move”, kiedy to wspólnie wytańczyłyśmy tytuł najlepiej tańczącego klubu Mrs.Sporty w Polsce!

Bardzo się cieszymy, że przez ten czas jesteście z nami, i że możemy  Was wspierać w realizacji celów zdrowotnych i sportowych. Dziękujemy za zaufanie, za uśmiech i radość, którymi obdarzacie nas każdego dnia. To motywuje nas do dalszej pracy!

Taka wyjątkowa chwila wymagała celebracji!

Dlatego 20 października zaprosiliśmy klubowiczki na gorącą i szaloną Imprezę Hawajską! Podczas imprezy przenieśliśmy się na gorące plaże Hawajów! Bez pakowania walizek i biegania na lotnisko znaleźliśmy się w beztroskim klimacie wakacji i gorących rytmów. Taniec, radość i śpiew na ustach, a na szyi girlandy z kwiatów i zabawa hula! Konkursy z nagrodami, lambada i zumba, a wszystko utrzymane w hawajskich klimatach. W przerwach łapałyśmy oddech przy lampce szampana i kolorowych drinkach Alana – tajemniczego i przystojnego barmana.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Więcej albumów znajdziecie na naszej stronie fb www.facebook.com/mrssportyclub771/

25. października 2017 r.
Zamknij menu