I TY MOŻESZ BYĆ ZDROWĄ SPRAWNĄ SZCZĘŚLIWĄ BABCIĄ !

DZIEŃ BABCI W MRS. SPORTY KLUB OSIEDLE TYSIĄCLECIA

 Badania naukowe wskazują, że regularna umiarkowana aktywność fizyczna osób w starszym wieku 2-3 razy w tygodniu po 30 min. wydłuża ich życie oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób oraz poprawia funkcjonowanie ich umysłu.

Jeśli i Ty Droga Babciu chcesz dołączyć do grona sprawnych i zdrowych SENIOREK, zapraszamy cię na ćwiczenia do klubu sportowego dla kobiet MRS.SPORTY na osiedlu Tysiącleci na ul. Zawiszy Czarnego 7a, gdzie pod okiem wykwalifikowanych trenerek, fizjoterapeutów i dietetyków poprawisz swoje zdrowie w miłej przyjaznej atmosferze. U nas wiek nie gra roli, nasze dzielne Klubowiczki-Seniorki mają 60, 70 a nawet powyżej 80 lat, i  wspaniale poprawiają swoje zdrowie i sprawność fizyczną.

Droga Wnuczko, Drogi Wnuczku jeśli chcesz aby Twoja Babcia była FIT! pełna energii i witalności, zapraszamy do zakupienia karnetów podarunkowych na ćwiczenia w Klubie sportowym dla kobiet Mrs.Sporty na Osiedlu Tysiąclecia ul. Zawiszy Czarnego 7a.

Dla wszystkich SENIOREK z okazji DNIA BABCI mamy specjalną obniżoną cenę oraz wyjątkową promocję: od czwartku 19 stycznia do poniedziałku 23 stycznia 2017

Spośród wielu zalet treningu osób w starszym wieku, do najistotniejszych należą:

·         opóźnienie procesu starzenia
·         korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, w tym obniżenie ciśnienia tętniczego krwi
·         spowolnienie negatywnych zmian zachodzących w aparacie ruchu (spowolnienie utraty gęstości kości i zmniejszenie podatności na kontuzje i złamania)
·         zwiększenie siły mięśni i poprawę koordynacji, gibkości i sprawności fizycznej
·         poprawa nastroju, samopoczucia i pamięci
·         poprawa odporności oraz wydolności oddechowej i wiele innych korzyści.

Aktywność ruchowa pozwala osobom starszym do późnych lat zachować samodzielność i niezależność od innych, co zdecydowanie poprawia własną samoocenę i poczucie bezpieczeństwa.

19. stycznia 2017 r.
Zamknij menu