KLUBOWICZKA MIESIĄCA MRS.SPORTY TYSIĄCLECIA

HALINA - KLUBOWICZKA STYCZNIA 2017

 

 

Mam na imię Halina,

Zawsze pracowałam fizycznie i po skończonej pracy byłam tak zmęczona, że o ćwiczeniach i aktywności ruchowej nie było mowy. Od 3 lat jestem na wcześniejszej emeryturze, mam sporo wolnego czasu i od kilku miesięcy zastanawiałam się, żeby coś dla siebie zrobić. Myślałam o gimnastyce, która poprawi moje samopoczucie związane z ograniczeniem kontaktów z ludźmi po przejściu na emeryturę oraz stan mojego zdrowia, zwłaszcza problemy z kręgosłupem i kolanami.

Na moje szczęście, znalazłam w internecie informację o klubie sportowym dla kobiet Mrs.Sporty. Moją uwagę zwróciła informacja, że jest to klub dla każdej kobiety bez względu na wiek i doświadczenie w treningu. Na początku, kiedy zobaczyłam przyrządy i urządzenia do ćwiczeń, bałam się, że nie dam rady, ale z treningu na trening jest coraz lepiej. Silne bóle kręgosłupa lędźwiowego spowodowane zwyrodnieniami pod wpływem ciężkiej pracy ustały, przestało boleć również jedno z kolan (w które wcześniej brałam blokady), a drugie boli zdecydowanie mniej. Dzięki regularnym treningom wysokie ciśnienie 170/90 zdecydowanie się obniżyło i wynosi dzisiaj 120/70.  Moja waga spadła o 5 kg a w obwodach  straciłam 14,5 cm. Jeszcze nie dawno męczyłam się sznurując buty, a dzisiaj myję podłogi na kolanach.

Wszyscy znajomi, mąż, córka, Klubowiczki i trenerki zauważyły widoczną zmianę w moim wyglądzie. Dzięki treningom nabrałam pewności siebie i chęci do życia. Zaczęłam robić makijaż, którego nigdy dotąd na co dzień nie stosowałam. Słyszę coraz więcej komplementów od bliskich i dalszych osób. Staram się zarażać innych do zmiany stylu życia. Kiedyś odpoczywałam leżąc na kanapie i oglądając jeden z seriali, dziś wyciągam męża na spacer lub biegnę do klubu spotkać się z Dziewczynami i zażyć dawkę cudownych endorfin. Mąż, który na początku miał obawy do mojego pomysłu z treningami, dzisiaj widząc moją przemianę wspiera mnie i komplementuje. Odkąd chodzę do klubu, zmieniłam też sposób odżywiana, w naszej diecie znalazło się więcej warzyw i owoców, a posiłki stały się bardziej regularne. Na mojej nowej pasji zyskuje cała rodzina. Polecam wszystkim kobietom treningi w Mrs.Sporty.

                                                         Halina, 59 lat , Katowice 12.02.2017r.

25. lutego 2017 r.
Zamknij menu