KLUBOWICZKA MIESIĄCA MRS.SPORTY TYSIĄCLECIA

KLUBOWICZKA GRUDNIA 2016

 

 

Mam na imię Krystyna,

Od kilku lat jestem na emeryturze. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z ćwiczeniami, treningami czy  aktywnością sportową. Jako farmaceuta, przez wiele lat byłam zaangażowana w swoją pracę oraz życie rodzinne i nie znajdowałam czasu na aktywność ruchową. Na szczęście dzisiaj mam możliwość nadrobienia tych zaległości.

Do Mrs.Sporty trafiłam dzięki spotkanej na osiedlu trenerce, która opowiedziała mi o treningu i jego wpływie na poprawę mojego zdrowia. Początkowo miałam pewne obawy czy poradzę sobie z ćwiczeniami, ale mąż wsparł mnie i zachęcił do rozpoczęcia zajęć. Zapisując się do klubu miałam znacznie ograniczoną ruchomość barku i ręki oraz przykurcz mięśni, będące konsekwencją wypadku sprzed lat i złamania szyjki kości ramiennej. Proste czynności związane z unoszeniem ręki, jak czesanie się czy zakładanie czapki były dla mnie niemożliwe do wykonania.

Dzisiaj, po 4 miesiącach regularnych treningów, ruchomość ręki i barku, znacznie się poprawiły. Przy okazji straciłam 2,7 kg tkanki tłuszczowej i 7,5 cm w obwodach, a masa moich mięśni wzrosła o 1,2 kg. Odkąd chodzę na treningi czuję się silniejsza i mam więcej energii oraz chęci do życia. Za każdym razem cieszę się na spotkanie z sympatycznymi Klubowiczkami oraz życzliwymi trenerkami i fizjoterapeutkami, które stopniowo usprawniały mnie dzień po dniu, dostosowując treningi do stanu mojego zdrowia i możliwości.

Dzisiaj wyjście do klubu jest moim nowym miłym obowiązkiem, czekam z radością na każdy trening. Odwiedzam klub w drodze na zakupy lub spacer. Dzięki Mrs.Sporty zyskałam nowy powód aby wyjść z domu i przebywać z ludźmi, co w moim wieku ma ogromne znaczenie. Mój mąż jest ze mnie dumny, słyszę od niego komplementy, że jestem szczuplejsza i sprawniej się poruszam.

Treningi w klubie polecam każdej kobiecie, która chce poprawić swoje zdrowie i przy okazji stracić parę kilogramów. Drogie Panie, nie czekajcie tak jak ja do swoich 73 urodzin, rozpocznijcie swoją drogę po lepszą sprawność i zdrowie już dziś. Serdecznie polecam.            

                                                                    Krystyna, 73 lata , Katowice 28.01.2017r.

22. lutego 2017 r.
Zamknij menu