Klubowiczka Miesiąca Mrs.Sporty Tysiąclecia

Wcześniej nosiłam rozmiar 46 – dzisiaj 38! Lubię moją przemianę i lubię Mrs.Sporty

Mam na imię Mariola,

Jestem prawnikiem, wcześniej prowadziłam mało aktywny tryb życia pracując w domu i kancelarii prawnej.

Mieszkam na Osiedlu Tysiąclecia, więc klub Mrs.Sporty mijałam wielokrotnie załatwiając codzienne sprawunki. Za każdym razem przechodząc obok klubu obiecywałam sobie wejście do środka w celu poznania oferty, ale wciąż brakowało mi czasu i determinacji. Miałam w pamięci nieudane próby podejmowanych wcześniej form aktywności jak aerobik czy siłownia, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Właśnie zbliżały się moje kolejne urodziny, a ja byłam coraz bardziej niezadowolona ze swojej sylwetki. W torbie znalazłam ulotkę zabraną kiedyś spod klubu. Przeczytałam ofertę i umówiłam się na spotkanie. Próbny trening przyniósł przyjemne zmęczenie i wyrzut endorfin. Opieka trenerów i atmosfera panująca w klubie spowodowały, że od razu się zapisałam. To był mój prezent urodzinowy.

Aktualnie po kilku miesiącach regularnych treningów straciłam na wadze 22 kg i 92 cm w obwodach!!! Wcześniej nosiłam rozmiar 46 – dzisiaj 38. Z dumą zakładam dopasowane stroje podkreślające moją kobiecość. Czuję się wspaniale w zwiewnych sukienkach, krótkich spódnicach czy obcisłych spodniach. Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek je założę. Dawne szare wyszczuplające stroje zastąpił kolor i bardziej odważna stylistyka. Zdarza mi się ubierać młodzieżowo. Bywa, że sąsiadki i znajome nie rozpoznają mnie na ulicy. Od mężczyzn słyszę motywujące komplementy. Śmiałam się, gdy pewnego dnia koledzy mojego nastoletniego syna wzięli mnie za jego nową dziewczynę.

Lubię tę moją przemianę i lubię Mrs.Sporty. Nadal regularnie uczęszczam na treningi. Stały się one elementem mojego życia. Dzięki Mrs.Sporty straciłam 22 kg,  poprawiłam kondycję, zapomniałam o bólu kręgosłupa, zmieniłam styl życia i nabrałam odwagi do kolejnych wyzwań. Wszystkim moim znajomym polecam Mrs.Sporty, kilka z nich już trenuje razem ze mną.                                   

                                                                                                                                             Mariola, 42 lata , Katowice

29. listopada 2017 r.
Zamknij menu