METAMORFOZY MRS.SPORTY TYSIĄCLECIA

Wywiad ze Stanisławą - Klubowiczką Miesiąca Mrs.Sporty

Metamorfozy Mrs.Sporty Tysiąclecia - Wywiad ze Stanisławą - Klubowiczką Miesiąca Stycznia.

Mam na imię Stanisława, z zawodu jestem krawcową i jeszcze 2 lata temu pracowałam po 12-14 godzin dziennie. Ból kręgosłupa lędźwiowego i łokcia odbierał mi radość życia, a otyłość powodowała, że szybko się męczyłam. 
Kiedy zapisywałam się do Mrs.Sporty, ważyłam 94 kg i ledwo się ruszałam. Początkowo miałam wątpliwości czy przy całkowitym braku formy, problemach zdrowotnych i potężnej otyłości, to dobry pomysł? Czy dam radę? Na szczęście moja desperacja i chęć poprawy jakości życia, były silniejsze od obaw. Dzisiaj wiem, że zapisanie się do Mrs.Sporty było strzałem w 10-kę. Dzisiaj, po roku straciłam 22 kg i 75 cm w obwodach! Już po 2 miesiącach ćwiczeń, spodnie były luźne. Pierwsze pozytywne efekty zmotywowały mnie do dalszej pracy. Trenerki od początku mnie wspierały i motywowały, uczyły każdego ruchu, napinania mięśni i właściwego oddychania, a w chwilach zwątpienia dodawały otuchy. Pierwsze kilogramy straciłam dzięki treningowi, kolejne za sprawą doskonałego programu żywieniowego. Program żywieniowy Mrs.Sporty, to indywidualnie dopasowany sposób zdrowego odżywiania, który stał się moim stylem życia. 
Dzięki mojej przemianie, czuję się lekko, nogi przestały mi puchnąć, a kręgosłup już nie boli. Przychodzę do klubu regularnie i czuję się młodsza o kilka lat. Kiedyś ubierałam się jak „starsza pani”, dzisiaj wybieram sportowe stroje i spódnice, których od dawna nie nosiłam.

Wydawało mi się, że nie mam czasu na takie treningi, w zasadzie, na wszystko brakowało mi czasu. Wszystko robiłam wolniej i bez energii. To dziwne, ale od kiedy zaczęłam ćwiczyć, nagle mam więcej czasu i energii. Jestem lepiej zorganizowana i tak planuję tydzień aby znalazły się w nim 3-4 treningi w Mrs.Sporty. Dzięki Mrs.Sporty odzyskałam wiarę w siebie i dałam sobie prawo do własnego szczęścia.

Zapraszamy! Już dzisiaj zarezerwuj swój pierwszy trening!

28. stycznia 2018 r.
Zamknij menu