Metamorfozy Mrs.Sporty

Klubowiczka Miesiąca

Mam na imię Monika, mam 45 lat. 

W młodości ćwiczyłam regularnie i bez problemu robiłam szpagat czy chodziłam na rękach! Kiedy zaczęła się praca a potem pierwsza i druga ciąża, zabrakło sił oraz czasu na ćwiczenia. Zbierały się kolejne kilogramy, kondycja się pogorszała a moje ciało przestało być takie gibkie jak kiedyś.

Przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęłam w czerwcu 2019. Długo szukałam odpowiedniego miejsca do ćwiczeń. Siłownie i tradycyjne kluby fitness mi nie odpowiadały, chciałam czegoś kameralnego z fajną atmosferą i indywidualnym podejściem.

Wybór Mrs.Sporty był strzałem w 10! W Mrs.Sporty znalazłam wszystko, czego szukałam!

Moim marzeniem było schudnąć 10 kilogramów, ale nie spodziewałam się, że się to uda. Trenując w Mrs.Sporty schudłam 20 kg i straciłam 72cm w obwodach. Sąsiedzi i znajomi mnie nie poznają, wszyscy są pod ogromnym wrażeniem mojej przemiany!

Ja sama czuję się teraz młodsza i atrakcyjna! Stałam się silną, pewną siebie kobietą a za sprawą osiągniętego sukcesu wiem, że jestem w stanie osiągnąć wiele. Nigdy już nie doprowadzę się do stanu sprzed mojej metamorfozy. Dzięki wsparciu trenerek, ich ogromnej motywacji na każdym treningu, szczerej rozmowie na spotkaniach osobistych wiem, że mi się to uda.

Pozdrawiam trenerki i wszystkie koleżanki z klubu. Życzę Wam powodzenia na Waszej drodze do celu. Skoro mnie się udało, to i Wy dacie radę!

27. września 2020 r.
Zamknij menu