Podróże po winiarniach Świata z mapą marzeń!

Wieczór z Mrs.Sporty - pełen atrakcji, wiedzy, zabawy i pozytywnej energii

Kilka tygodni temu mieliśmy w naszym Klubie wyjątkowy wieczór, pełen atrakcji, wiedzy, zabawy i pozytywnej energii . Rozpoczęliśmy degustacją win z 4 stron świata z solidną dawką wiedzy o historii tego trunku. Następnie mieliśmy prawdziwy warsztat mocy i zaplanowaliśmy jak zrealizować swoje marzenia. Na koniec w cyklu „pół żartem pół serio” przypomnieliśmy sobie jak dbać o mięśnie dna miednicy.

Pierwsze spotkanie z Małgorzatą Lipowicz reprezentującą „Dom wina”, w trakcie którego poznaliśmy definicja i historia wina, prawo winiarskie, główne kraje winiarskie Nowego i Starego Świata, szczepy i odmiany winorośli, sposoby produkcji win oraz łączenie win z potrawami. Na koniec miałyśmy przyjemność degustacji win z różnych regionów.

Drugie spotkanie, w trakcie którego tworzyliśmy własną mapę marzeń poprowadziłaBarbara Lech coach, szkoleniowiec i konsultant, Dyrektor Izby Coachingu Oddziału na Śląsku, której pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna. 

Mapę tworzyliśmy techniką kolażu (wyklejanie, pisanie, malowanie). Umieścimy na mapie wycinanki, rysunki, zdjęcia… dużo zabawy i uśmiechu, ale również konkretnych planów.

Na zakończenie mieliśmy spotkanie z Julitą Różak reprezentującą  firmę Femintimat. Tematem tej części było wzmacnianie mięśni dna miednic. Problem, który uprzykrza życie wielu kobietom, najczęściej w okresie menopauzy. Wzmacnianie mięśni Kegla to podstawa leczenia. Femintimate to linia medyczna, która powstała przy ścisłej współpracy z międzynarodowymi ginekologami, urologami, fizjoterapeutami i położnymi.

03. czerwca 2018 r.
Zamknij menu