Szalony Wieczór Andrzejkowy w Mrs.Sporty Tysiąclecia !

Tańcom, zabawom i swawolom nie było końca ...

30 listopada świętowaliśmy wspólnie z Klubowiczkami Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia Wieczór Andrzejkowy. Tańcom, zabawom, swawolom nie było końca. Nasze Klubowiczki próbowały poznać swój los odczytując symbole z zastygłych form lanego wosku, sypanej soli lub wprawiając w ruch magiczną butelkę.

Wiele z goszczonych przez nas Pań zdecydowało się zapytać wyrocznię o imię mężczyzny, którego niebawem spotkają na swojej drodze, trafiając czarodziejską iglicą serce z imieniem przyszłego wybranka.

W trakcie wyścigu butów dowiedzieliśmy się, która z naszych Klubowiczek stanie wkrótce na ślubnym kobiercu. Niezwykłych wrażeń dostarczył nam wyjątkowy gość Jolanta Trzcionka naturoterapeuta, wróżka i jasnowidz, tarocistka, krzewicielka tai chi w Polsce. W trakcie wieczoru andrzejkowego Jola a wprowadziła nas w tajniki tai chi i wszystkie poddałyśmy się magi przekazywania pozytywnej energii innym. Każda z nas otrzymała od naszej wróżki przesłanie na rok 2017, a najodważniejsze z nas poszukiwały odpowiedzi na pytanie o przyszłość w kartach Tarota. Ten ostatni wieczór wprowadzający nas w czas Adwentu przetańczyłyśmy, pląsając w rytmie gorącej Salsy, żywiołowej Makareny, ponętnej Lambady czy też szalonej Zorby. Mistrzynie tańca z balonem wygrały przydatne gadżety: praktyczne kubki oraz kosmetyczki.

04. grudnia 2016 r.
Zamknij menu