Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Edyta Dudzińska

Edyta Dudzińska, Właściciel Klubu

Właściciel Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia Certyfikowany Trener Personalny

Pamela Balul

Pamela Balul, Trener Personalny Menadżer Klubu Mrs.Sporty

Menadżer Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia, Trener Personalny, Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ten zawód sprawia jej samą przyjemność, a przy okazji jest młodą mamą co nie sprawia jej kłopotów w samorealizacji. Od dzieciństwa związana ze sportem, trenowała piłkę ręczną. Dalej wiąże swoje życie z aktywnością fizyczną w formie fitness. Na co dzień stara się robić to co kocha, a więc łączy aktywność fizyczną z fizjoterapią, przyjemne z pożytecznym. Poprzez ruch, terapię i edukację zachęca do zdrowego trybu życia. Motto: "Nie ważne co było wczoraj, liczy się tu i teraz. Zacznij myśleć o sobie, czas zrobić coś dla siebie".

Beata Rogalińska

Beata Rogalińska, Trener Personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness, Fizjoterapeuta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek fizjoterapia. Instruktorka fitness nowoczesne formy gimnastyki. Od najmłodszych lat związana ze sportem, przez kilkanaście lat tańczyła w zespole młodzieżowym, dodatkowo od wielu lat jej pasją jest aerobik sportowy. Obecnie dba o swoją formę poprzez trening wzmacniający, zajęcia zumby, a w wolnych chwilach trenuje jazdę na rowerze oraz rolkach. Wielką radość sprawia jej kiedy może dzielić się swoją energią i pasją z innymi, dlatego klub Mrs. Sporty jest dla niej idealnym miejscem gdzie łączy pracę fizjoterapeuty i trenera personalnego . Utożsamia się ze stwierdzeniem, że w życiu nie ma nic niemożliwego, a swoją pracą i zaangażowaniem jesteśmy w stanie osiągnąć na prawdę dużo.

Marta Bała-Tabor

Marta Bała-Tabor, Trener Personalny Mrs.Sporty

Fizjoterapeuta, Trenera Personalny, Trener Fitness

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Ukończyła również studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Trener fitness i Trener ćwiczeń siłowych. Pracuje jako fizjoterapeuta, trener oraz masażystka. Jej celem jest pomoc pacjentowi, by jak najszybciej mógł z powrotem swobodnie funkcjonować i cieszyć się sprawnym ciałem. Istotnym elementem jej życia zarówno zawodowego jak i prywatnego jest sport. W wolnych chwilach trenuje na siłowni i biega oraz jeździ na rolkach. Bierze udział w imprezach biegowych organizowanych na terenie Śląska. Na co dzień stara się być przykładem dla swoich pacjentów oraz podopiecznych, pokazując im, że dbałość o zdrowie i dobrą kondycję to inwestycja, która zawsze się opłaca. Oczywistym przecież jest, że lepiej zapobiegać niż leczyć!

Kamila Placzki

Kamila Placzki, Dietetyk Trener Personalny Mrs.Sporty

Dietetyk Kliniczny, Trener Fitness, Trener Personalny

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już w dzieciństwie. Jako mała dziewczynka, wcielałam się w role najlepszych tancerek, ćwicząc godzinami przed lustrem. Zauroczona zdrowym stylem życia polubiłam bieganie, pływanie, jazdę na nartach i rowerze. Swój wolny czas staram się spędzać w sposób aktywny, poznając nowe dyscypliny sportowe. Nie bez przyczyny wybrałam też kierunek studiów - Dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Podstawą prowadzenia zdrowego stylu życia i osiągnięcia sukcesu, jest połączenie tych dwóch ważnych kwestii: aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania. Do Mrs. Sporty trafiłam chcąc podzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami oraz zmotywować Klubowiczki w niełatwej drodze do osiągnięcia własnych celów.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu