Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Edyta Dudzińska

Edyta Dudzińska, Właściciel Klubu

Właściciel Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia Certyfikowany Trener Personalny

Kacper Guzy

Kacper Guzy, Trener Personalny Menadżer Klubu Mrs.Sporty

Trener Personalny Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od dzieciństwa zapalony sportowiec. Trener Personalny z certyfikatem trenera europejskiego, zakochany w zdrowym stylu życia i diecie sportowej. Od 6 lat zawodnik międzynarodowej federacji kulturystyki. Finalista Mistrzostw Polski Juniorów w Kulturystyce. Na co dzień nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i pomocy innym. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony, zaraża innych swoją energia. Uważa, że nie ma rzeczy której nie da się zrobić: "Jeśli naprawdę bardzo czegoś pragniesz osiągniesz TO! "

Beata Rogalińska

Beata Rogalińska, Trener Personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness, Fizjoterapeuta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek fizjoterapia. Instruktorka fitness nowoczesne formy gimnastyki. Od najmłodszych lat związana ze sportem, przez kilkanaście lat tańczyła w zespole młodzieżowym, dodatkowo od wielu lat jej pasją jest aerobik sportowy. Obecnie dba o swoją formę poprzez trening wzmacniający, zajęcia zumby, a w wolnych chwilach trenuje jazdę na rowerze oraz rolkach. Wielką radość sprawia jej kiedy może dzielić się swoją energią i pasją z innymi, dlatego klub Mrs. Sporty jest dla niej idealnym miejscem gdzie łączy pracę fizjoterapeuty i trenera personalnego . Utożsamia się ze stwierdzeniem, że w życiu nie ma nic niemożliwego, a swoją pracą i zaangażowaniem jesteśmy w stanie osiągnąć na prawdę dużo.

Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk, Trener Personalny Mrs.Sporty

Trener Personalny, Studentka Dietetyki

Studentka dietetyki oraz trener personalny. Na studiach poszerza wiedzę z zakresu prawidłowego żywienia człowieka oraz zdobywa praktyczne wskazówki jak trwałe zmienić swoje nawyki żywieniowe, by dzielić się tą wiedzą z naszymi klubowiczkami. Dwa lata temu uzyskała tytuł trenera personalnego, i od tego czasu uczestniczyła w szkoleniach z zakresu treningu i żywienia. Sport jest obecny w jej życiu od najmłodszych lat. Zaczynała od różnych form tańca i gimnastyki. Aktualnie jest tancerką w zespole Cheerleaders Ergo Śląsk i występuje się na wielu wydarzeniach sportowych. W jej życiu bardzo ważna jest pasja, realizacja celów i codzienny rozwój osobisty.

Kamila Placzki

Kamila Placzki, Trener Personalny Mrs.Sporty

Trener fitness, studentka dietetyki

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już w dzieciństwie. Jako mała dziewczynka, wcielałam się w role najlepszych tancerek, ćwicząc godzinami przed lustrem. Zauroczona zdrowym stylem życia polubiłam bieganie, pływanie, jazdę na nartach i rowerze. Swój wolny czas staram się spędzać w sposób aktywny, poznając nowe dyscypliny sportowe. Nie bez przyczyny wybrałam też kierunek studiów - Dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Podstawą prowadzenia zdrowego stylu życia i osiągnięcia sukcesu, jest połączenie tych dwóch ważnych kwestii: aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania. Do Mrs. Sporty trafiłam chcąc podzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami oraz zmotywować Klubowiczki w niełatwej drodze do osiągnięcia własnych celów.

Pamela Balul

Pamela Balul, Trener Personalny Menadżer Klubu Mrs.Sporty (urlop)

Menadżer Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia, Trener Personalny, Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ten zawód sprawia jej samą przyjemność, a przy okazji jest młodą mamą co nie sprawia jej kłopotów w samorealizacji. Od dzieciństwa związana ze sportem, trenowała piłkę ręczną. Dalej wiąże swoje życie z aktywnością fizyczną w formie fitness. Na co dzień stara się robić to co kocha, a więc łączy aktywność fizyczną z fizjoterapią, przyjemne z pożytecznym. Poprzez ruch, terapię i edukację zachęca do zdrowego trybu życia. Motto: "Nie ważne co było wczoraj, liczy się tu i teraz. Zacznij myśleć o sobie, czas zrobić coś dla siebie".

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu