Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Edyta Dudzińska

Edyta Dudzińska, Właściciel Klubu

Właściciel Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia Certyfikowany Trener Personalny

Pamela Balul

Pamela Balul, Trener Personalny Menadżer Klubu Mrs.Sporty

Menadżer Klubu Mrs.Sporty Tysiąclecia, Trener Personalny, Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ten zawód sprawia jej samą przyjemność, a przy okazji jest młodą mamą co nie sprawia jej kłopotów w samorealizacji. Od dzieciństwa związana ze sportem, trenowała piłkę ręczną. Dalej wiąże swoje życie z aktywnością fizyczną w formie fitness. Na co dzień stara się robić to co kocha, a więc łączy aktywność fizyczną z fizjoterapią, przyjemne z pożytecznym. Poprzez ruch, terapię i edukację zachęca do zdrowego trybu życia. Motto: "Nie ważne co było wczoraj, liczy się tu i teraz. Zacznij myśleć o sobie, czas zrobić coś dla siebie".

Kacper Guzy

Kacper Guzy, Trener Personalny Mrs.Sporty

Trener Personalny Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od dzieciństwa zapalony sportowiec. Trener Personalny z certyfikatem trenera europejskiego, zakochany w zdrowym stylu życia i diecie sportowej. Od 6 lat zawodnik międzynarodowej federacji kulturystyki. Finalista Mistrzostw Polski Juniorów w Kulturystyce. Na co dzień nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i pomocy innym. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony, zaraża innych swoją energia. Uważa, że nie ma rzeczy której nie da się zrobić: "Jeśli naprawdę bardzo czegoś pragniesz osiągniesz TO! "

Kamila Cwian

Kamila Cwian, Trener Personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness, studentka dietetyki

Studentka dietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej oraz instruktorka fitness. Ruch, taniec, muzyka, trening i uśmiech to podstawa każdego dnia. Od dawna związana z aktywnością fizyczną, ale odnalazła swą ścieżkę również w żywieniu. Dostarcza dawki zaleceń żywieniowych i porad jak odżywiać się zdrowo, ale z głową. Jej dietetyczne wskazówki pozwalają krok po kroku dążyć do upragnionego celu, ale trzeba pamiętać o połączeniu żywienia z aktywnością fizyczną. Dlatego należy czerpać jak najwięcej radości z każdego dnia, a z pomocą przychodzą endorfiny po wykonanym treningu. Jej myśl przewodnia to: „Nie przejmuj się porażkami. Przejmuj się szansami, które stracisz jeśli nie spróbujesz.”

Beata Rogalińska

Beata Rogalińska, Trener Personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness, Fizjoterapeuta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek fizjoterapia. Instruktorka fitness nowoczesne formy gimnastyki. Od najmłodszych lat związana ze sportem, przez kilkanaście lat tańczyła w zespole młodzieżowym, dodatkowo od wielu lat jej pasją jest aerobik sportowy. Obecnie dba o swoją formę poprzez trening wzmacniający, zajęcia zumby, a w wolnych chwilach trenuje jazdę na rowerze oraz rolkach. Wielką radość sprawia jej kiedy może dzielić się swoją energią i pasją z innymi, dlatego klub Mrs. Sporty jest dla niej idealnym miejscem gdzie łączy pracę fizjoterapeuty i trenera personalnego . Utożsamia się ze stwierdzeniem, że w życiu nie ma nic niemożliwego, a swoją pracą i zaangażowaniem jesteśmy w stanie osiągnąć na prawdę dużo.

Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk, Trener Personalny Mrs.Sporty

Trener Personalny, Studentka Dietetyki

Studentka dietetyki oraz trener personalny. Na studiach poszerza wiedzę z zakresu prawidłowego żywienia człowieka oraz zdobywa praktyczne wskazówki jak trwałe zmienić swoje nawyki żywieniowe, by dzielić się tą wiedzą z naszymi klubowiczkami. Dwa lata temu uzyskała tytuł trenera personalnego, i od tego czasu uczestniczyła w szkoleniach z zakresu treningu i żywienia. Sport jest obecny w jej życiu od najmłodszych lat. Zaczynała od różnych form tańca i gimnastyki. Aktualnie jest tancerką w zespole Cheerleaders Ergo Śląsk i występuje się na wielu wydarzeniach sportowych. W jej życiu bardzo ważna jest pasja, realizacja celów i codzienny rozwój osobisty.

Donata Bekalarska

Donata Bekalarska, Trener Personalny Mrs.Sporty

Trener Personalny, Dietetyk kliniczny

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ze specjalnością dietetyk kliniczny. Aktualnie dalej rozwija swoją wiedzę na studiach magisterskich na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Lubi biegać, jeździć na rolkach i na rowerze. Jest przykładem, że aktywność fizyczna i mądre żywienie pozwalają osiągnąć dobrą kondycję i zadbać o sylwetkę. Przyznaję się również, że lubi słodkości, dlatego często eksperymentuje w kuchni szukając zamienników słodyczy. Jest miłośniczką koktajli i soków warzywno-owocowych. Lubi inspirować innych i przekazywać swoją wiedzę oraz wskazówki żywieniowe. Pragnie zmienić nawyki żywieniowe osób zmagających się z chorobami dietozależnymi takimi jak cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, otyłość i inne. Krok po kroku pomaga osiągnąć zamierzony cel. Uświadamia, jak ważne jest prawidłowe żywienie, aby uzyskać pełnię zdrowia i dobre samopoczucie.

Kamila Placzki

Kamila Placzki, Trener Personalny Mrs.Sporty

Trener fitness, studentka dietetyki

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już w dzieciństwie. Jako mała dziewczynka, wcielałam się w role najlepszych tancerek, ćwicząc godzinami przed lustrem. Zauroczona zdrowym stylem życia polubiłam bieganie, pływanie, jazdę na nartach i rowerze. Swój wolny czas staram się spędzać w sposób aktywny, poznając nowe dyscypliny sportowe. Nie bez przyczyny wybrałam też kierunek studiów - Dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Podstawą prowadzenia zdrowego stylu życia i osiągnięcia sukcesu, jest połączenie tych dwóch ważnych kwestii: aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania. Do Mrs. Sporty trafiłam chcąc podzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami oraz zmotywować Klubowiczki w niełatwej drodze do osiągnięcia własnych celów.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu