Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Mochocki

Dariusz Mochocki, właściciel, trener personalny

Ukończyłem MBA na Krakowskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie wspólnie z Uniwersytetem w Sztokholmie oraz dwuletnie studium Kultura Fizyczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jestem również trenerem personalnym. Jestem pasjonatem sportu i uprawiałem bardzo wiele dyscyplin zaczynając od pływania, poprzez karate, narciarstwo potem skupiając się na windsurfingu, żeglarstwie i jeździe na rowerze. Od kilkunastu lat zajmuję się także sportem motorowodnym i narciarstwem wodnym.

Sylwia Grzyb

Sylwia Grzyb, Dietetyk, Trener Personalny

Mam na imię Sylwia i jestem dietetykiem, trenerem personalnym oraz specjalistą ds. odżywiania i suplementacji w sporcie. Obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich - specjalizacja psychodietetyka na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Dietetyka jest moim zawodem a jednocześnie pasją, którą stale pogłębiam uczestnicząc w seminariach i konferencjach związanych z tak ważnym tematem jakim jest nadwaga i otyłość, a także dietetyka sportowa. Od najmłodszych lat moim ulubionym sportem były biegi długodystansowe, sztafeta oraz tenis stołowy. Od trzech lat chodzę na siłownie gdzie ćwiczę na wolnych ciężarach trening oporowy oraz funkcjonalny. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, chodzę po górach oraz wspinam się po ściance. Moim celem jest zmotywować jak najwięcej kobiet do wprowadzenia w swoim codziennym grafiku aktywności fizycznej oraz zdrowych posiłków co będzie procentować lepszym zdrowiem na przyszłość {#smile}

Maciej Piwowarczyk

Maciej Piwowarczyk, Trener Personalny, Fizjoterapeuta i Masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, trenerem personalnym i masażystą. Jestem przekonany, że “Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”. Pomoc ludziom w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sportowych daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia. Jako trener wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie studiów fizjoterapii, dzięki czemu osoby, z którymi ćwiczę, mogą czuć się bezpiecznie. Posiadane doświadczenie pomaga mi motywować podopiecznych do konsekwentnej pracy nad sobą, a poczucie humoru sprawia, że trening przebiega w przyjemnej atmosferze.

Kamila Święczkowska

Kamila Święczkowska, Trener Personalny

Sport to dla mnie przede wszystkim ogromna pasja. Jestem z nim związana od 4-go roku życia. Zaczęłam od szkoły baletowej oraz koszykówki. Późniejsze doświadczenia to pływanie podwodne, biegi długodystansowe oraz akrobatyka. Obecnie, od kilku lat, moje największe sportowe miłości to snowboard, dancehall, kickboxing. Trenuje je z sukcesami ogólnopolskimi. Posiadam uprawnienia instruktora snowboardu SITS i trenera personalnego. W treningu z podopiecznym stawiam na technikę, poprawę świadomości ciała w ruchu oraz pokonywanie granic. Z wykształcenia arabista i performatyk.

Maurycy Węgrzyn

Maurycy Węgrzyn, Instruktor Fitness

Jestem instruktorem fitness od dzieciństwa związanym ze sportem: narty, karate, pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Obecnie moją pasją jest siłownia, sztuki walki i rekreacja ruchowa. Nieprzerwanie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę o aktywności fizycznej. Interesuję się dietetyką i gerontologią. Pragnę każdego zarazić uzależnieniem od sportu. Jestem osobą otwartą i sympatyczną, która chętnie Ci pomoże i odpowie na każde pytanie!

Ela Bursztyn

Ela Bursztyn, Trener Fitness

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego, która całym sercem oddana jest aktywności fizycznej. To z niej czerpie siłę i motywacje do pracy nad sobą, a zdobyty entuzjazm staram się wlewać w innych ludzi, z którymi uwielbiam pracować. Sport natomiast towarzyszył mi od zawsze, w różnych wymiarach czy dyscyplinach i stał się moim życiem, którego nie wyobrażam sobie bez pływania czy tańca. Jednak najważniejsza jest rozwijana i pielęgnowania pasja - moją są ROLKI. A jaka jest Twoja ? Chętnie poznam ją na wspólnym treningu.

Elżbieta Mochocka

Elżbieta Mochocka, Trener Personalny

Jestem trenerką personalną otwartą na potrzeby trenującego, potrafiącą rozmawiać z ludźmi i wspierać ich. Chętnie pomagam ludziom dobrze poczuć się w swoim ciele i zaakceptować je, epatuje dobrą energia, ludzie lubią spędzać ze mną czas. Mam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i dydaktyczne. Jestem pasjonatką pilatesu i ćwiczeń rozciągających. Chętnie uprawiam sporty zimowe, a w lecie wodne, Mam patent żeglarski i motorowodny. Hasło, które pozwala mi mobilizować się każdego dnia to "Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj" uwierzcie mi, tak jest prościej.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu