Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Mochocki

Dariusz Mochocki, właściciel, trener personalny

Ukończyłem MBA na Krakowskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie wspólnie z Uniwersytetem w Sztokholmie oraz dwuletnie studium Kultura Fizyczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jestem również trenerem personalnym. Jestem pasjonatem sportu i uprawiałem bardzo wiele dyscyplin zaczynając od pływania, poprzez karate, narciarstwo potem skupiając się na windsurfingu, żeglarstwie i jeździe na rowerze. Od kilkunastu lat zajmuję się także sportem motorowodnym i narciarstwem wodnym.

Maciej Piwowarczyk

Maciej Piwowarczyk, Trener Personalny, Fizjoterapeuta i Masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, trenerem personalnym i masażystą. Jestem przekonany, że “Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”. Pomoc ludziom w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sportowych daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia. Jako trener wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie studiów fizjoterapii, dzięki czemu osoby, z którymi ćwiczę, mogą czuć się bezpiecznie. Posiadane doświadczenie pomaga mi motywować podopiecznych do konsekwentnej pracy nad sobą, a poczucie humoru sprawia, że trening przebiega w przyjemnej atmosferze.

Maurycy Węgrzyn

Maurycy Węgrzyn, Instruktor Fitness

Jestem instruktorem fitness od dzieciństwa związanym ze sportem: narty, karate, pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Obecnie moją pasją jest siłownia, sztuki walki i rekreacja ruchowa. Nieprzerwanie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę o aktywności fizycznej. Interesuję się dietetyką i gerontologią. Pragnę każdego zarazić uzależnieniem od sportu. Jestem osobą otwartą i sympatyczną, która chętnie Ci pomoże i odpowie na każde pytanie!

Aleksandra Pająk

Aleksandra Pająk, Trener personalny

Trener personaln, fizjoterapeuta

Sylwia Makówka

Sylwia Makówka, Trener personalny

Weronika Korpacka

Weronika Korpacka, Trener fitness

Mam na imię Weronika, jestem studentką dietetyki, instruktorką fitness oraz animatorką czasu wolnego. Sport towarzyszy mi już od dzieciństwa. Początkowo było to pływanie, następnie taniec towarzyski i siatkówka. Obecnie skupiam się na pogłębianiu wiedzy z zakresu dietetyki oraz zajęć fitness. Pragnę nauczyć ludzi łączenia codziennych obowiązków z odpowiednimi nawykami żywieniowymi i aktywnością fizyczną. Myślę, że ruch daje człowiekowi nie tylko radość, ale także siłę do pokonywania własnych słabości. Sądzę, że warto wstać z wygodnej kanapy i zacząć swoją niepowtarzalną przygodę ze sportem.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu