Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Mochocki

Dariusz Mochocki, właściciel, trener personalny

Ukończyłem MBA na Krakowskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie wspólnie z Uniwersytetem w Sztokholmie oraz dwuletnie studium Kultura Fizyczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jestem również trenerem personalnym. Jestem pasjonatem sportu i uprawiałem bardzo wiele dyscyplin zaczynając od pływania, poprzez karate, narciarstwo potem skupiając się na windsurfingu, żeglarstwie i jeździe na rowerze. Od kilkunastu lat zajmuję się także sportem motorowodnym i narciarstwem wodnym.

Agnieszka Kameczura

Agnieszka Kameczura, Trener Personalny

Jestem certyfikowaną trenerką personalną oraz pasjonatką sportów walki, wspinaczki, oraz sportów ekstremalnych. Zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski w kickboxingu, dodatkowo trenuję tajski boks oraz MMA. Poza sportem interesuję się między innymi dietetyką, fizjoterapią, treningiem siłowym oraz crossfitem. Jestem osobą której ciężko wysiedzieć w miejscu. Nieprzerwanie też pogłębiam wiedzę, która pozwoli mi pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

Mateusz Lichoń

Mateusz Lichoń, Trener Personalny

Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego jestem naturalnie związany z aktywnością sportową. Jako trener personalny, instruktor snowboardu, żeglarz jachtowy, organizator wycieczek sportowych staram się zaszczepić pasje w każdym kto chce otworzyć się na nowe możliwości. Zainteresowanie sportem nie kończy się u mnie tylko na siłowni, bieżni, czy salkach treningowych. Uważam, że aktywność fizyczna to sposób na życie, możliwość ciągłego doskonalenia siebie. Im lepszą masz formę tym wzrasta poczucie niezależności i pewności siebie. Moją rolą jako trenera specjalisty jest pokazanie Ci różnych ścieżek rozwoju. Pokonywanie swoich barier jest często trudne, ale daje najwięcej satysfakcji. Gwarantuje Ci indywidualne podejście, w pełni dopasowane do Ciebie treningi oraz zapał do pracy i przede wszystkim jakość, która przełoży się na osiąganie celów. Jednak to Ty podejmiesz najważniejszą decyzję, by zrobić pierwszy, krok i zapisać się na trening.

Aleksandra Pająk

Aleksandra Pająk, Fizjoterapeuta, trener fitness

Jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam ten kierunek na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jestem także kwalifikowaną instruktorką fitness. Poza fizjoterapią i fitnessem, moją pasją, którą ciągle rozwijam jest dietetyka. Na co dzień trenuję z wykorzystaniem wolnych ciężarów. Ruch od dawna jest nieodłącznym elementem mojego życia, a także doskonałą formą profilaktyki, którą staram się propagować wśród kobiet w każdym wieku. W swoim życiu próbowałam wielu form aktywności ruchowej; od jazdy na nartach, przez pływanie, różne formy sztuk walki, biegi długodystansowe, treningi siłowe, na tańcu nowoczesnym skończywszy. Bardzo lubię ruch i mam nadzieję, że uda mi się zarazić moją pasją także Ciebie, co z pewnością przełoży się na Twój stan zdrowia i samopoczucie.

Maciej Piwowarczyk

Maciej Piwowarczyk, Trener Personalny, Fizjoterapeuta i Masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, trenerem personalnym i masażystą. Jestem przekonany, że “Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”. Pomoc ludziom w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sportowych daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia. Jako trener wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie studiów fizjoterapii, dzięki czemu osoby, z którymi ćwiczę, mogą czuć się bezpiecznie. Posiadane doświadczenie pomaga mi motywować podopiecznych do konsekwentnej pracy nad sobą, a poczucie humoru sprawia, że trening przebiega w przyjemnej atmosferze.

Maurycy Węgrzyn

Maurycy Węgrzyn, Instruktor Fitness

Jestem instruktorem fitness od dzieciństwa związanym ze sportem: narty, karate, pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Obecnie moją pasją jest siłownia, sztuki walki i rekreacja ruchowa. Nieprzerwanie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę o aktywności fizycznej. Interesuję się dietetyką i gerontologią. Pragnę każdego zarazić uzależnieniem od sportu. Jestem osobą otwartą i sympatyczną, która chętnie Ci pomoże i odpowie na każde pytanie!

Elżbieta Mochocka

Elżbieta Mochocka, Trener Personalny

Jestem trenerką personalną otwartą na potrzeby trenującego, potrafiącą rozmawiać z ludźmi i wspierać ich. Chętnie pomagam ludziom dobrze poczuć się w swoim ciele i zaakceptować je, epatuje dobrą energia, ludzie lubią spędzać ze mną czas. Mam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i dydaktyczne. Jestem pasjonatką pilatesu i ćwiczeń rozciągających. Chętnie uprawiam sporty zimowe, a w lecie wodne, Mam patent żeglarski i motorowodny. Hasło, które pozwala mi mobilizować się każdego dnia to "Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj" uwierzcie mi, tak jest prościej.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu