Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Rafał Lubowicki

Rafał Lubowicki, trener personalny

Licencjonowany instruktor sportu (specjalność kulturystyka). Dodatkowe kursy: "Suplementacja i biochemia w sporcie"

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już w dzieciństwie. Jako mały chłopiec, wcielałem się w rolę piłkarza i wraz z kolegami na boisku walczyliśmy o każdą bramkę. Od szkoły średniej grałem w piłkę ręczną (zdobyłem złoty i srebrny medal w zawodach Małopolski), byłem również członkiem grupy rekonstrukcyjnej „Konni Woje Kraka” w której uprawiałem jeździectwo na oklep, łucznictwo oraz walkę bronią białą. W Mrs. Sporty pracuję od października 2016r. Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem, więc mogę śmiało powiedzieć, iż plan treningowo - żywieniowy w Mrs. Sporty jest świetnie zoptymalizowany. To właśnie holistyczne podejście do treningu i żywienia jest jedyną drogą dla zdrowego ciała i pięknej sylwetki. Podczas treningu siłowego z użyciem maszyn, wzmacniamy swoje mięśnie i stawy, uczymy się świadomości własnego ciała oraz zapobiegamy kontuzjom czy urazom. Ćwicząc rozkręcamy swój metabolizm, a zbilansowane i pełnowartościowe jedzenie, odpowiednie nawodnienie i dobry sen przyczynia się do polepszenia naszego stan zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu. Podczas swoich treningów wyznaję zasadę „Krew pot i łzy” i tego naszym paniom też życzę. Pamiętajcie ból jest przejściowy a chwała jest wieczna.

Gracja  Nowak

Gracja Nowak, trener personalny

Instruktor fitness, trener personalny. Dodatkowe kursy: ''Mobility i streching'', ''Rozluźnianie powięzi''

Taniec, muzyka oraz aktywność fizyczna to coś co jest w moim życiu od zawsze, dlatego też praca w Mrs. Sporty sprawia mi przyjemność i pozwala rozwijać się jako trener oraz manager. Pamiętam, że swoje pierwsze kroki jako instruktor fitness stawiałam w Domu Kultury w okolicy mojego miejsca zamieszkania, a następnie pracowałam z dziećmi w szkole. Od października 2016 roku współpracuję z klubem Mrs. Sporty w Krakowie i teraz wiem, że jestem w odpowiednim miejscu oraz czasie. Rozmowy z paniami, wspólne treningi i spotkania, uśmiechy od ucha do ucha, każdy centymetr oraz zgubiony kilogram przez nasze klubowiczki, daje mi mnóstwo satysfakcji oraz napędza do działania. "Droga pod górę zawsze jest ciężka ale widoki z góry są najlepsze."

Julia Gadzińska

Julia Gadzińska, trener personalny

Certyfikowany trener personalny, instruktor treningu siłowego, specjalista do spraw odżywiania, obecnie studentka dietetyki. Dodatkowe kursy: "Dietetyka sportowa", "Podstawy kettlebell", "Optymalizacja diety i treningu dla kobiet", "Dietetyka i suplementacja", "Mrs. Sporty - program żywieniowy Vital", "HighCarb - dieta wysokowęglowodanowa w praktyce".

Ze sportem miałam styczność już od najmłodszych lat. Pierwsze kroki w narciarstwie stawiałam mając pięć lat, potem zainteresowałam się tańcem i skokiem w dal. W szkole średniej uprawiałam kalistenikę (trening z wykorzystaniem masy swojego ciała), a następnie postanowiłam zapisać się na siłownię, głównie by poprawić swoją siłę i zbudować masę mięśniową. Regularne treningi oraz pewnego rodzaju ciekawość, zmieniły moje dotychczasowe plany. Powstały nowe cele, wartości oraz narodziła się we mnie pasja, w której mogę się ciągle realizować, kształcić, rozwijać i spełniać. Trening oprócz poprawy sylwetki, korzyści zdrowotnych i lepszego samopoczucia, nauczył mnie wytrwałości, determinacji i pewności siebie. Nastała we mnie potrzeba zarażania innych zdrowym stylem życia, pomagania w osiągnięciu wyznaczonych celów, dlatego też rozpoczęłam pracę w Mrs. Sporty, gdzie mogę robić to co kocham. Uwielbiam zarażać panie zdrowym stylem życia, dzielić się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem i wspólnie cieszyć się z efektów ciężkiej, ale i przyjemnej pracy nad własnym ciałem oraz osobowością. "Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę."

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu