Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Rafał Lubowicki

Rafał Lubowicki, trener personalny

Licencjonowany instruktor sportu (specjalność kulturystyka). Dodatkowe kursy: "Suplementacja i biochemia w sporcie"

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już w dzieciństwie. Jako mały chłopiec, wcielałem się w rolę piłkarza i wraz z kolegami na boisku walczyliśmy o każdą bramkę. Od szkoły średniej grałem w piłkę ręczną (zdobyłem złoty i srebrny medal w zawodach Małopolski), byłem również członkiem grupy rekonstrukcyjnej „Konni Woje Kraka” w której uprawiałem jeździectwo na oklep, łucznictwo oraz walkę bronią białą. W Mrs. Sporty pracuję od października 2016r. Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem, więc mogę śmiało powiedzieć, iż plan treningowo - żywieniowy w Mrs. Sporty jest świetnie zoptymalizowany. To właśnie holistyczne podejście do treningu i żywienia jest jedyną drogą dla zdrowego ciała i pięknej sylwetki. Podczas treningu siłowego z użyciem maszyn, wzmacniamy swoje mięśnie i stawy, uczymy się świadomości własnego ciała oraz zapobiegamy kontuzjom czy urazom. Ćwicząc rozkręcamy swój metabolizm, a zbilansowane i pełnowartościowe jedzenie, odpowiednie nawodnienie i dobry sen przyczynia się do polepszenia naszego stan zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu. Podczas swoich treningów wyznaję zasadę „Krew pot i łzy” i tego naszym paniom też życzę. Pamiętajcie ból jest przejściowy a chwała jest wieczna.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu