Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Grzegorz Barszcz

Grzegorz Barszcz, Właściciel

Tomasz Śmietana

Tomasz Śmietana, Trener

Trener personalny i instruktor/choreograf tańca oraz nauczyciel pływania. Absolwent studiów licencjackich wychowania fizycznego z odnową biologiczną. Obecnie student drugiego stopnia WF. Poszerza swoje kwalifikacje w dziedzinie sportu i odnowy biologicznej. Na co dzień łączy z pracą swoją pasję, jaką jest aktywność fizyczna i kontakty z ludźmi. Od najmłodszych lat związany z dbaniem o własne zdrowie fizyczne - sztuki walki, gry zespołowe, taniec, treningi siłowe i zajęcia relaksacyjne, które rozwija do teraz poprzez warsztaty i szkolenia. Pasjonat rozwijania ciała i umysłu, gdyż tylko razem rozwijane mogą dać nam poczucie pełni zdrowia. Propagator zdrowego trybu życia, żywienia oraz odpowiedniego wypoczynku (odnowy biologicznej) Praca z ludźmi to dla niego ogromna przyjemność. Jest wyrozumiały, wymaga nie tylko od innych, ale przede wszystkim od siebie. „To czego boimy się najbardziej jest przeważnie tym, co właśnie powinniśmy zrobić.” – Ralph Waldo Emerson

Agnieszka Doktorczyk

Agnieszka Doktorczyk, Trenerka

Dyplomowana instruktorka fitness z licencją fizjoterapii oraz masażu. Certyfikowany trener personalny i żywieniowy Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. W sporcie zakochana od momentu postawienia pierwszego kroku na sali treningowej. Doświadczenie zdobywa uczestnicząc w szkoleniach fitness, będących źródłem kolejnych inspiracji. Entuzjastka wszelkich form wzmacniających, mentalnych i joggingu, praktykująca jogę zaraz po solidnym wycisku na ćwiczeniach. Sport przekształciła w pracę, a praca stała się dla niej ogromną przyjemnością. Pragnie motywować osoby, które chcą wyglądać i czuć się lepiej, dzięki ćwiczeniom oraz odpowiednim nawykom żywieniowym. Na sali treningowej najważniejsza jest dla niej atmosfera, energiczna muzyka, a przede wszystkim wymalowane uśmiechy na twarzach klubowiczek. Zadowolenie i efekty ich pracy dają jej największą siłę i motywację do działania.

Dominika Łach

Dominika Łach, Trener - Dietetyk

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka collegium Medicum UJ, trener personalny. Od studiów zakochana w bieganiu, od niedawna również w zajęciach fitness i treningu siłowym. Cały czas poszerza swoją wiedzę zarówno w zakresie żywienia w różnych chorobach, jak i osób aktywnych fizycznie. Jej pasją oprócz dietetyki sportowej są również psychologiczne aspekty odżywiania. Najwięcej radości i satysfakcji dają mi sukcesy klubowiczek na polu treningowym i żywieniowym. W swojej pracy staram się podchodzić do każdego pacjenta/klienta indywidualnie, tak by dieta nie kojarzyła się jedynie z przykrą głodówką, a oznaczała poprawę zdrowia i samopoczucia, w myśl słów Hipokratesa: „niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Wiktoria Milne

Wiktoria Milne, Trenerka, fizjoterapeutka

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia, obecnie kontynuuje naukę na studiach drugiego stopnia. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii, masażu oraz treningu fizycznego. Do jej ulubionych form aktywności fizycznej należą pilates oraz stretching. Praca z ludźmi sprawia jej przyjemność, a pomoc innym jest źródłem największej satysfakcji. W treningu najbardziej ceni sobie indywidualne podejście, ponieważ tylko wtedy jest on w pełni bezpieczny i efektywny.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu