Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Grzegorz Barszcz

Grzegorz Barszcz, Właściciel

Agnieszka Doktorczyk

Agnieszka Doktorczyk, Trenerka

Dyplomowana instruktorka fitness z licencją fizjoterapii oraz masażu. Certyfikowany trener personalny i żywieniowy Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. W sporcie zakochana od momentu postawienia pierwszego kroku na sali treningowej. Doświadczenie zdobywa uczestnicząc w szkoleniach fitness, będących źródłem kolejnych inspiracji. Entuzjastka wszelkich form wzmacniających, mentalnych i joggingu, praktykująca jogę zaraz po solidnym wycisku na ćwiczeniach. Sport przekształciła w pracę, a praca stała się dla niej ogromną przyjemnością. Pragnie motywować osoby, które chcą wyglądać i czuć się lepiej, dzięki ćwiczeniom oraz odpowiednim nawykom żywieniowym. Na sali treningowej najważniejsza jest dla niej atmosfera, energiczna muzyka, a przede wszystkim wymalowane uśmiechy na twarzach klubowiczek. Zadowolenie i efekty ich pracy dają jej największą siłę i motywację do działania.

Barbara Zielonka

Barbara Zielonka, Trener - Dietetyk

Dietetyk, technolog żywności, coach zdrowia i żywienia. Posiadam także kwalifikacje pedagogiczne. Zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia były od zawsze moją pasją. Z ogromną przyjemnością pomagam ludziom w zmianie ich nawyków żywieniowych, poprawie stanu zdrowia i redukowaniu wagi. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, a dietę dobieram uwzględniając potrzeby, preferencje, styl życia oraz problemy zdrowotne. Rozumiem, że proces ten jest bardzo trudny dla każdego, dlatego też staram się ich codziennie motywować i uświadamiać, że te zmiany zaowocują na przyszłość. Prywatnie zakochana jestem w tańcach latynoamerykańskich a także w sportach siłowych. Uwielbiam także sporty ekstremalne, na swoim koncie mam 2 skoki ze spadochronem, oraz nurkowanie na głębokości 10 m. Na treningach staram się motywować oraz zarażać dobrą energią.

Wiktoria Milne

Wiktoria Milne, Trenerka, fizjoterapeutka

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia, obecnie kontynuuje naukę na studiach drugiego stopnia. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii, masażu oraz treningu fizycznego. Do jej ulubionych form aktywności fizycznej należą pilates oraz stretching. Praca z ludźmi sprawia jej przyjemność, a pomoc innym jest źródłem największej satysfakcji. W treningu najbardziej ceni sobie indywidualne podejście, ponieważ tylko wtedy jest on w pełni bezpieczny i efektywny.

Aneta Ziaja

Aneta Ziaja, Trener - Fizjoterapeuta

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia, obecnie kontynuuje naukę na studiach drugiego stopnia na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiadama wiedza z zakresu anatomii i fizjologii, zdobyta podczas studiów sprawia, że szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń, oraz bezpieczeństwo.  Praca z ludźmi sprawia jej przyjemność, a pomoc innym w osiąganiu celów zdrowotnych i sportowych daje największą satysfakcję i poczucie spełnienia. Cały czas poszerza swoją wiedzę. Bierze udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu fizjoterapii oraz treningu fizycznego. Pragnie uczyć zwiększenia świadomości swojego ciała i łączenia codziennych obowiązków z odpowiednimi nawykami. 

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu