Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Soszyńska-Gasidło

Katarzyna Soszyńska-Gasidło, Właściciel

Katarzyna Soszyńska-Gasidło

Katarzyna Soszyńska-Gasidło, Właściciel

Przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęłam od trenigów w jednym z klubów. Atmosfera i zaangażowanie trenerek spowodowały, że chciałam stać się częścią rodziny Mrs.Sporty na dłużej !

Justyna Leszczyńska

Justyna Leszczyńska, Trener

Instruktorka zumby,dietetyk. Od najmłodszych lat swoje plany wiązałam z muzyką i sportem. Bycie w ruchu, poszerzanie swoich umiejętności i szczery uśmiech to moja codzienność. Osobom z którymi pracuje staram się dać odpowiednie wsparcie i motywację do działania. Do sukcesu trzeba iść po schodach a nie na skróty

Asia Rutowicz

Asia Rutowicz, Trener

Instruktor fitness, doradca żywieniowy, studentka Politechniki Łódzkiej. Od dziecka związana ze sportem, głównie z tańcem towarzyskim i nowoczesnym. Obecnie pasjonuje się zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczna. Swoją postawa i zaanagażowanie motywuje innych do pracy oraz realizacji swoich celów.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu