KLUBOWICZKA MIESIĄCA LIPIEC 2017

Nie wiesz, dlaczego powinnaś zacząć ćwiczyć? Nie jesteś pewna, czy aktywność fizyczna jest DLA CIEBIE? Przeczytaj historię sukcesu Agnieszki!

 

 

"Mam na imię Agnieszka. We wrześniu minie rok, jak dbam o formę z Mrs.Sporty Łódź-Górna. Na pierwsze zajęcia przyszłam pod koniec sierpnia w zastępstwie i za namową Mamy, która była już klubowiczką. Moje nastawienie było mocno sceptyczne. O dziwo już pierwsze zajęcia wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Wcześniej uczęszczałam na różnego rodzaju aktywności, które miały służyć zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale zawsze kończyło się to góra po 2 miesiącach. To, co było argumentem na TAK w Mrs.Sporty Łódź-Górna, to fakt, że nie muszę przychodzić na wyznaczone godziny oraz fantastyczna atmosfera, jaka panuje w klubie.

 

Celem było zgubienie 15 kg, więc od stycznia podjęłam wyzwanie i weszłam w koncepcję żywieniową. Z miesiąca na miesiąc widziałam, jak zmienia się moje ciało, a przede wszystkim spada waga. Zmieniły się również moje nawyki żywieniowe. Radykalnie zmniejszyłam porcje, zaczęłam jeść regularnie, zdrowo no i pić ponad 2 l wody, co wcześniej było nierealne. Ćwiczenia w Klubie pozwalają mi również rozładować stresy. Dziś nie wyobrażam sobie tygodnia bez co najmniej 3 treningów.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Klub Mrs.Sporty Łódź-Górna."

 


Aga jest Naszą Klubowiczką od września 2016 roku, od tego czasu jest o 8 kg lżejsza i 37 cm szczuplejsza.

08. sierpnia 2017 r.
Zamknij menu