Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Bartosz Świrski

Bartosz Świrski, Właściciel klubu

Dagmara Grodecka

Dagmara Grodecka

fizjoterapeuta, trener

Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, instruktorka aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży. Pragnie motywować wszystkie kobiety do podejmowania aktywności fizycznej. W pracy z Klubowiczkami stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń, bo jak wiadomo, tylko dobrze wykonywane ćwiczenia są efektywne i pomagają osiągnąć postawione cele. Bardzo lubi pracować z ludźmi, do każdej Klubowiczki podchodzi indywidualnie, z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni, skakać na trampolinie, a także spacerować, zwłaszcza po górskich szlakach.

Jakub Sterna

Jakub Sterna

dietetyk, trener

Magister dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył kurs instruktora sportu, specjalność kulturystyka w Polskiej Akademii Sportu. Podczas swojej pracy w klubie Mrs. Sporty zwraca szczególną uwagę na technikę oraz tempo wykonywanych ćwiczeń. Wie jak ważny jest trening siłowo-wytrzymałościowy dla naszego zdrowia i przekazuje tą wiedzę naszym Klubowiczkom. Jego pasją jest dietetyka, zarówno ta kliniczna, jak i sportowa. Lubi aktywnie spędzać czas, uprawiając amatorsko kulturystykę oraz jeżdżąc na rowerze. W wolnych chwilach czyta książki, nie tylko te o zdrowym żywieniu, ale również kryminały i fantasy. Jego ulubionym pisarzem jest Mario Puzo. Bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Chce, aby osoby w każdym wieku pamiętały jak ważne dla naszego zdrowia jest prawidłowe, zbilansowane odżywianie oraz aktywność fizyczna.

Aleksandra Piekarska

Aleksandra Piekarska

fizjoterapeuta, trener

Ukończone studia licencjackie, kierunek fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, kurs masażu leczniczego oraz kurs instruktora zajęć fitness. Aktywność ruchowa pod każdą postacią jest jej pasją, dlatego też zamierza w swojej pracy dzielić się nią z Klubowiczkami i motywować do osiągania zamierzonych celów. Podczas treningu dużą uwagę zwraca na odpowiednią postawę i jakość wykonywanych ćwiczeń, aby dążąc do upragnionej sylwetki nie wpływać negatywnie na swój organizm. Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność, dlatego dokłada wszelkich starań, aby trening był dla każdej z Pań czasem jak najbardziej wartościowym, spędzonym w miłej, mobilizującej atmosferze. Czas wolny poświęca swojej rodzinie i przyjaciołom, a także rozwijaniu sportowej i zawodowej pasji.

Julita Śmiechowska

Julita Śmiechowska

fizjoterapeuta, trener

Ukończyła studia licencjackie, kierunek fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, kurs masażu klasycznego, tkanek głębokich, kinesiotaping oraz flossing w urazach sportowych. Jej pasją jest aktywność ruchowa, którą chciałaby się dzielić z każdą Klubowiczką. Jakość wykonywania ćwiczeń stawia na pierwszym miejscu, ponieważ wie, że jest to ważne podczas unikania kontuzji. Dąży do tego, by każda Klubowiczka osiągała swoje cele zdrowotno - sportowe z przyjemnością. W czasie wolnym lubi spędzać czas ze przyjaciółmi, podróżować. Ważny jest dla niej również rozwój swoich zawodowych pasji.

Alicja Hornung

Alicja Hornung

fizjoterapeuta, trener

Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła kurs masażu I stopnia oraz kurs PNF moduł I. Aktywność fizyczna jest obecna w jej życiu od zawsze, dlatego wie, jak duży wpływ na organizm i zdrowie ma regularny wysiłek fizyczny. W pracy w klubie bardzo ważna jest dla niej jakość wykonywanych ćwiczeń, aby nie tylko zapewnić Klubowiczkom spadek zbędnych kilogramów, ale również zapobiegać i likwidować bóle kręgosłupa, które dzisiaj towarzyszą niemal każdemu. Swoim uśmiechem i zaangażowaniem chce motywować każdą Panią do ćwiczeń oraz sprawiać, by trening stał się przyjemnością. Uwielbia podróże, zwłaszcza te dalekie, chodzenia po górach, szczególnie z plecakiem i dobre jedzenie.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu