Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Bartosz Świrski

Bartosz Świrski, Właściciel klubu

Dagmara Grodecka

Dagmara Grodecka

fizjoterapeuta, trener

Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, instruktorka aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży. Pragnie motywować wszystkie kobiety do podejmowania aktywności fizycznej. W pracy z Klubowiczkami stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń, bo jak wiadomo, tylko dobrze wykonywane ćwiczenia są efektywne i pomagają osiągnąć postawione cele. Bardzo lubi pracować z ludźmi, do każdej Klubowiczki podchodzi indywidualnie, z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni, skakać na trampolinie, a także spacerować, zwłaszcza po górskich szlakach.

Jakub Sterna

Jakub Sterna

dietetyk, trener

Magister dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył kurs instruktora sportu, specjalność kulturystyka w Polskiej Akademii Sportu. Podczas swojej pracy w klubie Mrs. Sporty zwraca szczególną uwagę na technikę oraz tempo wykonywanych ćwiczeń. Wie jak ważny jest trening siłowo-wytrzymałościowy dla naszego zdrowia i przekazuje tą wiedzę naszym Klubowiczkom. Jego pasją jest dietetyka, zarówno ta kliniczna, jak i sportowa. Lubi aktywnie spędzać czas, uprawiając amatorsko kulturystykę oraz jeżdżąc na rowerze. W wolnych chwilach czyta książki, nie tylko te o zdrowym żywieniu, ale również kryminały i fantasy. Jego ulubionym pisarzem jest Mario Puzo. Bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Chce, aby osoby w każdym wieku pamiętały jak ważne dla naszego zdrowia jest prawidłowe, zbilansowane odżywianie oraz aktywność fizyczna.

Klaudia Karbowniak

Klaudia Karbowniak

fizjoterapeuta, trener

Ukończyła studia magisterskie z fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Brała udział w kursach dotyczących treningu dna miednicy, treningu kobiet w ciąży, tapingu rehabilitacyjnego i neurofizjologicznej diagnostyki i rehabilitacji. Aktywność fizyczna jest jej pasją od dziecka. Przez 7 lat trenowała koszykówkę. Do swojej pracy stara się zawsze podchodzić z uśmiechem i zaangażowaniem, tak by zamiłowaniem do treningu zarazić też nasze Klubowiczki. Wolny czas lubi spędzać na długich spacerach po lesie i górskich wędrówkach.

Monika Kmiecik

Monika Kmiecik

fizjoterapeuta, trener

Studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła kurs instruktora zajęć fitness, masażu klasycznego, masażu bańką chińską oraz tapingu rehabilitacyjnego. Aktywność fizyczna stała się jej pasją 3 lata temu. Od tego czasu stara się nią zarażać wszystkich. W swojej pracy w klubie dużą uwagę zwraca na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, ponieważ wie jak szybko jej brak może prowadzić do kontuzji. Uwielbia pracować z ludźmi, daje jej to wiele motywacji i inspiracji do działania. W wolnym czasie lubi chodzić na siłownie oraz spędzać czas z rodziną i najbliższymi.

Martyna Makowska

Martyna Makowska

fizjoterapeuta, trener

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia. Obecnie w trakcie studiów magisterskich. Uśmiechnięta, pomocna, doświadczona - z resztą najlepiej przekonajcie się o tym same. Ze sportem Martyna jest związana od szkoły podstawowej. Zawodowo trenowała piłkę nożną. Przygodę z klubami sportowymi rozpoczęła jako uczestniczka zajęć grupowych fitness. Następnie rozpoczęła studia na kierunku fizjoterapia, gdzie nadal rozwijała swoją pasję sportową. Poza siłownią swój czas poświęca na udziały w biegach przeszkodowych, takich jak Runmageddon.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu