Mięśnie są naturalnym kosmetykiem poprawiającym jędrność skóry

Celowa poprawa jędrności przez budowę muskulatury

Sprawne ciało wraz ze zdrową i gładką skórą  – tego pragną wszystkie kobiety. Z tego powodu tak często sięgamy  po kremy ujędrniające, które wiele nam obiecują, ale najczęściej nie spełniają naszych oczekiwań.

Najlepsze kosmetyki znajdziemy w nas samych - to nasze mięśnie. jeśli regularnie ćwiczymy, działają one jak piecyki, w których spalana jest energia. Trening Mrs.Sporty jest optymalnie ukierunkowany na rozwój większych grup mięśniowych oraz na pobudzenie przemiany materii. Dzięki temu wzmocnieniu ulega tkanka łączna, a cała skóra zostaje ujędrniona.

Wypróbuj teraz!

Tajemnica jędrnej skóry

Podstawą zdrowego wyglądu są silna tkanka łączna i niewielka warstwa tłuszczu.  Analogicznie, pojawieniu się  cellulitu sprzyjają duża ilość podskórnej tkanki tłuszczowej oraz słaba tkanka łączna, która umożliwia komórkom tłuszczowym przesuwanie się (w formie pakietów tłuszczowych) do skóry, co sprawia, że stają się one widoczne z zewnątrz. 

My kobiety posiadamy z natury słabszą tkankę łączną niż mężczyźni. Jest to uwarunkowane biologią - nasze tkanki muszą być przygotowane na rozciąganie się w przypadku ciąży. Nie znaczy to jednak, że sport i ruch są bez znaczenia dla poprawy jędrności tkanki łącznej i tym samym skóry.

Jędrniejsza skóra dzięki mocniejszym mięśniom

TAK DZIAŁA TO W KLUBIE MRS.SPORTY 

 

W celu poprawy wyglądu Twojej skóry i poprawy jędrności skóry należy rozbudować muskulaturę i zmniejszyć ilość tłuszczu.  Można to zrobić bez znacznego wysiłku, ale z dużą skutecznością w klubie Mrs.Sporty.  Za pomocą jedynie dwóch do trzech 30-minutowych treningów w tygodniu wzmocnisz twoje mięśnie i spalisz nadmiar tłuszczu. 

Trening

Trening Mrs.Sporty pobudza do wzrostu mięśnie głębokie. Zaledwie w ciągu 30 minut ćwiczysz wszystkie grupy mięśni głównych i tym samym rozpoczynasz spalanie tłuszczu.

Poprzez zrównoważone obciążenie podczas treningu Mrs.Sporty już od pierwszych minut zaczynasz spalać tłuszcz.

Ćwiczysz trzy razy w tygodniu - w przerwach pomiędzy treningami twoje mięśnie mają czas na regenerację i rozbudowę, zanim znów będą wzmacniane podczas kolejnej serii ćwiczeń.

Im więcej mięśni, tym więcej spalasz tłuszczu - 1 kg masy mięśniowej przekłada się na spalenie ok. 30 kcal dziennie.

Jednak nie musisz obawiać się rozrośniętych mięśni, ponieważ hormony znajdujące się w organizmie kobiety uniemożliwiają tak duży rozwój mięśni.

Twoja tkanka łączna będzie coraz bardziej elastyczna i stabilna, co nie tylko wpłynie korzystnie na twoją skórę, lecz na cały organizm. Tkanka łączna wspiera, łączy i ochrania nasze organy, nerwy i naczynia, a także wspomaga regulację gospodarki wodnej w organizmie.

Wspaniałe efekty dodatkowe podczas treningu Mrs.Sporty: podczas każdego ćwiczenia trenowane są mięśnie brzucha, które tym samym stają się  bardziej napięte. Efekt treningów Mrs.Sporty uwidoczni się już po krótkim czasie. Tam, gdzie wcześniej pojawiały się fałdki tłuszczu, teraz wyraźnie widać mięśnie.

  • Twoje ciało będzie mocniejsze i jędrniejsze

    Wypróbuj sama!

    Zaczynamy!

Przez kolejne 20 lat czuj się jak w dniu Twoich 40 urodzin

Jak tego dokonać? Rozwiązanie zagadki leży w zrównoważonym odżywianiu w połączeniu z  regularnymi porcjami ruchu! 

Twoja metryka nie jest wymówką w kwestii fitnessu i idealnej sylwetki. Dzięki aktywnemu stylowi życia i dbałości o odżywianie masz wszystko w zasięgu ręki - musisz tylko zrobić pierwszy krok!

Zacznij teraz!

Wspaniały efekt uboczny

Stres sprawia, że starzejemy się szybciej. Widać to m.in. po naszej skórze - staje się ona wiotka i słaba, a my czujemy się wtedy podobnie. 

Z pomocą treningu Mrs.Sporty możesz  zmniejszyć ilość hormonów stresu.  Jednocześnie ciało wytwarza więcej hormonów wzrostu, które sprawiają że twoja skóra staje się zdrowsza, jędrniejsza i elastyczniejsza.  

EFEKT: TWOJA SKÓRA WYGLĄDA MŁODZIEJ PRZEZ DŁUŻSZY CZAS.  

Porada na jeszcze młodszy wygląd

Należy pić odpowiednie ilości płynów, aby twoja skóra długo zachowała  jędrność.  Pamiętaj, że mięśnie zawierają aż 80% wody i tylko 20%  białka.   

Pij dużo wody, spożywaj dużo składników odżywczych bogatych w białka i zwrócić uwagę na jakość i świeżość produktów spożywczych.  W ten sposób jeszcze lepiej wesprzesz swój trening. 

I na koniec zapamiętaj - zdrowa i jędrna skóra sprawia, że dobrze wyglądasz i wzrasta twoje poczucia własnej wartości. Dzięki temu z dnia na dzień poprawia się Twoje samopoczucie. 

NA CO CZEKASZ?
Zaczynamy!
Zamknij menu