Skorpion wie, czego chce i dąży do tego z pełną determinacją. Gdy już określi swój cel potrzebuje jedynie rozpisania niezbędnych kroków, które zrealizuje jeden po drugim.

Pani Skorpion tryska energią i uwielbia, gdy coś się dzieje. Jest bardzo wytrzymała - również w trakcie treningu. Ambitny Skorpion uwielbia nowe wyzwania. Skorpion wciąż gdzieś gna i potrzebuje sposobu na rozładowanie energii - w tym zakresie sport sprawdza się wręcz idealnie. 30-minutowe treningi pozwolą jej spalić mnóstwo kalorii, ale też nie zajmą zbyt wiele czasu w napiętym harmonogramie pani Skorpion

Pani Skorpion jest pełna sprzeczności. W okamgnieniu może stracić motywację, dlatego potrzebuje kogoś, kto podsyci w niej zapał do ćwiczeń. W jej wypadku indywidualna opieka trenera jest nieoceniona. Podczas regularnych spotkań z trenerem pani Skorpion oceni swoje postępy i zaplanuje kolejne kroki w drodze do celu.

NIE JESTEŚ JESZCZE KLUBOWICZKĄ MRS.SPORTY?

Skorzystaj z opieki osobistej, skutecznego treningu i szczególnej atmosfery, aby osiągnąć indywidualne cele fitness. Zapisz się na bezpłatny trening próbny >>>

Rada dla Ciebie: Pani Skorpion potrafi zmienić się w okamgnieniu - najpierw regularnie chodzi na siłownię, by potem przez kilka miesięcy się na niej nie pojawić. Opieka trenera personalnego jest rozwiązaniem skrojonym na miarę do jej potrzeb.

Zobacz też:

09. kwietnia 2020 r.
Zamknij menu