Waga uwielbia ćwiczenia w grupie lub chociaż w parach. Jest skłonna do wyrzeczeń, a podejmowane przez nią wysiłki szybko przynoszą oczekiwane przez nią efekty.

Wagi uwielbiają towarzystwo, dlatego treningi w grupie są dla nich wręcz stworzone. Znacznie większą motywację do ćwiczeń mają też wtedy, gdy zapisują się do klubu fitness wraz z przyjaciółką. Dzięki ćwiczeniom w parze ich zapał przestaje być słomiany, a każdy kolejny trening sprawia im nie mniejszą frajdę niż spotkania w gronie przyjaciół.

Waga nie lubi morderczych ćwiczeń z ciężarami, co nie oznacza, że nie skupia się na pracy nad siłą swoich mięśni. Miewa problemy ze zwinnością i koordynacją, co z łatwością dopracuje dzięki treningowi w Mrs.Sporty. Zróżnicowany trening funkcjonalny prowadzony w małych grupach łączy ćwiczenia stabilizacyjne z treningiem obejmującym wszystkie grupy mięśni. Astronomiczne wagi uwielbiają spokój i wyciszenie, dlatego nie powinny rezygnować z rozciągania, którym kończy się każda wizyta w klubie Mrs.Sporty.

NIE JESTEŚ JESZCZE KLUBOWICZKĄ MRS.SPORTY?

Skorzystaj z opieki osobistej, skutecznego treningu i szczególnej atmosfery, aby osiągnąć indywidualne cele fitness. Zapisz się na bezpłatny trening próbny >>>

Rada dla Ciebie: By wzmocnić motywację do treningu namów na ćwiczenia siostrę, mamę lub przyjaciółkę.

Zobacz też:

08. kwietnia 2020 r.
Zamknij menu