Mrs.Sporty Opole

Mrs.Sporty Opole klub fitness dla KOBIET w każdym wieku.

Wspieramy kobiety w zdrowym stylu życia i dbaniu o wygląd!

Jak zacząć odchudzanie bez efektu jo-jo?

 

Odbierz voucher, o wartości 99zł, na trening konsultację zdrowotną i analizę skladu ciała TYLKO wypełnij  formularz kontaktowy

Zespół trenerów Mrs.Sporty Opole czeka na Ciebie.

polub nas na FACEBOOKU!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Opole
Artur Krzempek
Ozimska 181 budynek "Quatrum"
45-310 Opole
Polska
506 328 258; 77 441 14 43
Artur Krzempek
Godziny otwarcia
Poniedziałek
07:00 - 12:00 / 15:00 - 19:00
Wtorek
07:00 - 12:00 / 15:00 - 19:00
Środa
08:00 - 12:00 / 15:00 - 19:00
Czwartek
07:00 - 12:00 / 15:00 - 19:00
Piątek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Sobota
09:00 - 11:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

OPOLE ul. Ozimska 181 budynek ,,QATRUM"

Fitness club Mrs.Sporty znajduje się na obierzach Osiedla Malinka w Opolu przy ul. Ozimskiej 181, w budynku Quatrum, w którym mieści się Cafe&restourant Vanilia , w pobliżu "Czerwonej Torebki" oraz Mc Donald"s i stacji benzynowej Shell.
Jesteśmy fitness klubem dla Pań w każdym wieku. Ćwiczenia odbywają się na hydraulicznych urządzeniach treningowych, których opór dostosowuje się automatycznie do prędkości ruchu osoby ćwiczącej. Sala posiada 16 stanowisk do ćwiczeń. Zajęcia odbywają się non stop w godzinach otwarcia siłowni, każda kobieta dostosowuje czas treningu do swego życia osobistego. Trener zawsze czuwa na prawidłowością wykonywanych ćwiczeń przez każdą z Pań. W klubie, do dyspozycji Pań, znajduje się przestronna szatnia, prysznic i toalety.
Podstawą koncepcji klubu sportowego Mrs.Sporty jest 30-minutowy trening obwodowy skierowany do kobiet. Wystarczą już 3 treningi w tygodniu trwające zaledwie 30 minut, które pobudzają do pracy mięśnie całego ciała. W fitness klubie Mrs.Sporty ćwiczymy zawsze pod okiem trenerów personalnych.
Pod okiem trenerów personalnych łatwo osiągniesz swoje indywidualne cele i poznasz jak się prawidłowo odżywiać. Klub fitness przeznaczony jest dla kobiet, które rozpoczynają ćwiczenia jak i dla zaawansowanych. Zajęcie odbywają się bez wskazywania określonej godziny - wybierz chwilę dogodną dla Ciebie i odwiedź nas już dziś.
Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas, zaproponujemy program treningowy połączony z koncepcją odżywiania oraz solidną dawkę motywacji.
Zamknij menu