Anna Nawrocka - Klubowiczka miesiąca grudnia 2018

Bardzo ważną kwestią są dla mnie konsultacje z dietetykiem klinicznym, z którym mogę analizować swój dzienniczek żywieniowy

Moja historia z Mrs. Sporty zaczęła się niepozornie. Któregoś dnia koleżanka zapytała czy nie miałabym ochoty chodzić z nią na treningi.  Miałam mało motywacji do tego żeby ćwiczyć ponieważ nigdy tego nie lubiłam. Od 7 roku życia miałam problem z nadwagą w związku z tym zawsze unikałam zajęć sportowych i nadmiernego wysiłku. Od lat zmagałam się z nadwagą, stosowałam niezliczone ilości diet, suplementów, natomiast nigdy nie uprawiałam sportu.  

Postanowiłam jednak zaryzykować  i skorzystałam z propozycji koleżanki. Wybrałyśmy się na pierwsze spotkanie do Klubu Mrs.Sporty w połowie sierpnia. Zostałam mile zaskoczona ofertą zaprezentowaną przez trenerkę Mrs.Sporty. 

W Klubie Mrs.Sporty przede wszystkim podoba mi się to, że jest to miejsce tylko dla kobiet. Dzięki temu mogę ćwiczyć w komfortowych warunkach, w których nikt mnie nie ocenia. Bardzo ciekawą propozycją,  z której chętnie korzystam są indywidualne spotkania z trenerką podczas których, odbywają się pomiary składu masy ciała oraz obwodów ciała. Bardzo ważną kwestią są dla mnie konsultacje z dietetykiem klinicznym, z którym mogę analizować swój dzienniczek żywieniowy. Pomaga mi wyznaczanie celów do realizacji. Dzięki regularnym ćwiczeniom  (3 razy w tygodniu), przestrzeganej diecie - moja waga ponownie zaczęła spadać.

Czuję się bardzo dobrze, mam doskonałe wyniki badań lekarskich oraz więcej energii do codziennych aktywności. Moje ciało rozbudowuje się o kolejne partie mięśni, waga spada a ja pokochałam ćwiczenia do których nigdy nie mogłam się przekonać. Myślę, że sprzyja temu atmosfera, która panuje na zajęciach. Trenerki  bardzo indywidualnie podchodzą do każdej klubowiczki, starannie i cierpliwie tłumaczą na czym polegają ćwiczenia oraz co możemy zrobić by doskonalić technikę wykonywanych czynności.

 Na treningach jest zawsze jest czas na żarty i dobrą zabawę.  Zajęcia w Mrs.Sporty polecam wszystkich, którzy dążą do poprawy zarówno samopoczucia psychicznego jak i fizycznego. W naprawdę miłej, pełnej wsparcia atmosferze można zrzucić zbędne kilogramy, poznać nowych ludzi i lepiej zrozumieć siebie.

17. grudnia 2018 r.
Zamknij menu