FINALISTKA PLEBISCYTU MRS.SPORTY 2016 Z KLUBU W ZABRZU - MARTA

co mówi Marta? - "DZIĘKI POŁĄCZENIU REGULARNYCH TRENINGÓW ZE ZDROWYM ODŻYWIANIEM DO CHWILI OBECNEJ UDAŁO MI SIĘ ZRZUCIĆ 25 KG, ZMNIEJSZYĆ OBWODY CIAŁA I POPRAWIĆ WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU."

 

MARTA SADŁO

Jestem studentką czwartego roku filologii angielskiej. W wolnych chwilach lubię czytać powieści kryminalne i oglądać filmy. Od zawsze jestem wielką fanką Harrego Pottera.

HISTORIA MARTY:

Do klubu Mrs.Sporty chodzę już od ponad dwóch lat. Wcześniej chciałam uprawiać jakiś sport, ale nie potrafiłam znaleźć odpowiedniej mobilizacji. Kiedy w mojej okolicy otworzył się klub, postanowiłam spróbować. Początkowo moim celem nie była zmiana wagi, chciałam jedynie poprawić samopoczucie. Jednak wspaniałe trenerki i sukcesy innych klubowiczek uświadomiły mi, że sukces może osiągnąć każdy! Udało mi się - do lata zeszłego roku straciłam 10 kg. Tkanki tłuszczowej. Postanowiłam, ze to nie koniec.

"DZIĘKI POŁĄCZENIU REGULARNYCH TRENINGÓW ZE ZDROWYM ODŻYWIANIEM DO CHWILI OBECNEJ UDAŁO MI SIĘ ZRZUCIĆ 25 KG, ZMNIEJSZYĆ OBWODY CIAŁA I POPRAWIĆ WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU."

 

Najprzyjemniejszym efektem całej metamorfozy była zmiana rozmiaru z 44 na 36. To dało możliwość do poświęcenia się największemu hobby każdej kobiety – zakupom. Wymiany wymagała cała garderoba. Reakcje znajomych i rodziny też są fantastyczne, wszyscy zachwalają mój nowy wygląd. Wszystkim Paniom mogę więc powiedzieć: to naprawdę da się zrobić, trzeba tylko mocno tego chcieć.

25. października 2016 r.
Zamknij menu