Głosowanie na Finalistki Mrs.Sporty Roku 2017

Hanna Stefaniuk nr 9

TUTAJ ZGŁOSUJ (do 8.09.2017 do godz. 12.00)

 

Na imię mam Hania. Mam 49 lat i mieszkam w Opolu. Należę do opolskiego PTTK, z którym często chodzę po górskich szlakach. Uwielbiam też taniec, który kiedyś trenowałam. Kocham wszystko, co wiąże się z kuchnią: zarówno gotowanie, jak i pieczenie. 

HISTORIA HANNY:

Moja historia jest podobna do tych opowiadanych przez setki kobiet, które chcąc się odchudzić przeszły przez wszystkie możliwe i dostępne diety zaczynając latami od tzw. „poniedziałku”.

NIESTETY BRAK SILNEJ WOLI ORAZ ZŁE PODEJŚCIE DO TEMATU Z GÓRY SKAZYWAŁY MOJE DZIAŁANIA NA NIEPOWODZENIE.

Przez ciężkie choroby, które przeszłam i związane z nimi leczenie miałam rozchwiane hormony. Chemia odebrała mi siły fizyczne, czego konsekwencją był brak ruchu oraz aktywności. W szybkim tempie przybrałam na wadze. Pojawił się ból kolan, stawów, bioder i kręgosłupa. Nie mogłam patrzeć na swoje odbicie w lustrze. W sklepach miałam do wyboru bardzo ograniczoną liczbę ubrań w moim rozmiarze. Popadłam w depresję. Towarzyszyły mi brak wiary w siebie, niska samoocena, poczucie beznadziejności.

Pewnego dnia podeszła do mnie trenerka z ulotkami Mrs.Sporty i opowiedziała o klubie. Dałam sobie jeszcze jedną szansę. Skoro sama sobie nie poradziłam z problemem, skorzystałam z pomocy innych. To był strzał w dziesiątkę. Tego potrzebowałam. Osób, które zajmą się mną profesjonalnie. Dopasują mi dietę i pomogą w ćwiczeniach, ale też wesprą w chwilach zwątpienia. To wszystko dostałam w Mrs.Sporty Opole. 

DZISIAJ JESTEM CHUDSZA O 19,6 KG. ODZYSKAŁAM SIŁY I WIARĘ W SIEBIE.

Nie da się w słowach opisać moich pozytywnych doznać, więc napisze tylko: DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE!

03. września 2017 r.
Zamknij menu