Klubowiczka miesiąca grudnia 2016 - Joanna

I w Opolu została wybrana Klubowiczka miesiąca grudnia 2016!. Gratulacje od zespołu trenerów Joanno.

Na imię mam Joanna, 36 lat i  od zawsze chciałam coś w sobie zmienić. Najbardziej przeszkadzał mi mój brzuch, to była moja największa zmora, na wakacjach nie byłam w stanie ubrać się  w  strój kąpielowy. Krępowałam się, wstydziłam aż pewnego dnia podeszła do mnie trenerka i zapytała czy chciałabym coś w sobie zmienić, że mogę to zrobić w nowootwieranym klubie tylko dla kobiet - Mrs.Sporty. Stwierdziłam, że to ten czas na zmiany i tak zaczęła się moja przygoda w klubie.

Od 23 listopada 2016  przychodzę na treningi, a one dają mi moc. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, zaczęłam ubierać moje ulubione spodnie, czuję się szczęśliwa i pełna życia.

Po miesiącu miałam spotkanie z trenerka oraz analizę składu ciała, aby skontrolować moje postępy. Po spotkaniu byłam bardzo zadowolona, kiedy okazało się w obwodzie brzucha straciłam 7 cm i schudłam 2 kg z tkanki tłuszczowej.

Podczas  treningów trenerki są bardzo pomocne, stale kontrolują prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, mobilizują do większej pracy, atmosfera jest fantastyczna, po prostu jest super. Mrs.Sporty polecam wszystkim kobietom, które chcą coś w sobie zmienić, poczuć się lepiej lub po prostu  być szczęśliwą i podobać się sobie samej. Uwielbiam w klubie to, że nie ma potrzeby umawiać na ćwiczenia, mogę przychodzić kiedy chcę i ćwiczyć pod opieką trenera personalnego, a atmosfera i trenerki są super.

Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim klub Mrs.Sporty Opole. Do zobaczenia w klubie.

 

17. stycznia 2017 r.
Zamknij menu