Klubowiczka miesiąca kwietnia 2017 - Grażyna.

Moja przygoda z Mrs.Sporty rozpoczęła się 15 stycznia 2017.

 

Do klubu trafiłam po spotkaniu trenera, rozmowie i propozycji rozpoczęcia treningów (pomyślałam że warto spróbować) i jestem.

Rozpoczęłam treningi regularnie 3-4 razy w tygodniu, zdobyłam kondycję, wzmocniłam mięśnie kręgosłupa i ręce oraz sylwetka wysmuklała o kilka kg    (-4kg) i centymetrów (-9 cm), a to mnie jeszcze bardziej motywuje. Jeszcze nie osiągnęłam swojego celu, ale z ochotą będę pracować nad sobą.

 

Nauczyłam się lepiej odżywiać, mam lepszą postawę i kondycję. Atmosfera w klubie jest super, treningi sprawiają mi ogromną przyjemność.

Trenerki  w czasie ćwiczeń zwracają uwagę na każdy detal i poprawiają każde nasze niedociągnięcia, (napięty brzuszek, ściągnięte łopatki). Ćwiczenia są dopasowane do naszych możliwości, rozwijają poszczególne partie mięśniowe.

 

Jestem bardzo zadowolona, że należę do klubu. Po ćwiczeniach jestem naładowana pozytywną energią. Do klubu zapraszam wszystkie panie, które chcą poprawić swą sylwetkę, odstresować się i zrobić coś do dla siebie. Jest to klub dla kobiet bez znaczenia czy młoda czy starsza J,

15. maja 2017 r.
Zamknij menu