Klubowiczka miesiąca marca 2017 - Hania.

Nasza mega pozytywna klubowiczka Hania i Jej historia:

"Bardzo dziękuję za uhonorowanie mnie klubowiczką miesiąca oraz nagrodzenie mojego wysiłku. 

 

Oto moja historia:

Mam na imię Hania. Kilka lat temu ciężko zachorowałam. Wyczerpujące leczenie spowodowało rozchwianie hormonalne, a co za tym idzie mój metabolizm był niestabilny. Konsekwencją tego było nagłe tycie. Oczywiście do mojej zbyt wysokiej wagi dołożył się brak ruchu oraz zła dieta, a właściwie jej totalny brak. Nie panowałam nad tym co, jak i ile jem. Efekt widać na zdjęciu z października 2016. Nie chciałam tak wyglądać, miałam nawet kilka epizodów z siłownią, ale efekty były marne.

 

Pewnego dnia przed sklepem podeszła do mnie trenerka z ulotką Mrs.Sporty. Opowiedziała w skrócie o co chodzi w tych ćwiczeniach i na czym polega uczestnictwo w klubie. Pomyślałam, dlaczego nie? Umówiłam się na próbny trening i tak zostałam do dnia dzisiejszego :-) . 

Same ćwiczenia dodały mi sił, energii, więcej możliwości ruchowej. Mądra dieta + wyeliminowanie kawy (piłam jej dużo - bardzo dużo!) + woda spowodowały, że moja waga zaczęła spadać w dół. Widoczne to było nie tylko na samej wadze, ale i po ubraniach, które stały się luźne. Najbardziej cieszę się z energii, która we mnie wstąpiła. Pozbyłam się bólu kręgosłupa, bioder oraz stawów w kolanach. Chce mi się żyć.

 

Mrs.Sporty to był strzał w 10. Na ćwiczeniach jest ŚWIETNA atmosfera. Koleżanki z klubu są super - dzielimy się własnymi doświadczeniami, jest też śmiech i humor, który uwielbiam. 

Trenerzy są bardzo profesjonalni. Nie przegapią żadnych uchyłków, ani ociągania się ;-). To nie jest słodzenie - tak po prostu jest w naszym Mrs.Sporty Opole. Kto chce się przekonać , przeżyć fajną przygodę, a przy tym podreperować zdrowie - poprzez zdrowe odżywianie i poprawić sylwetkę poprzez ćwiczenia  to polecam ten klub w 100%. 

 

Przy okazji chcę podziękować wszystkim Trenerom za cierpliwość, za uwag , za dzielenie się swoją wiedzą. Koleżankom dziękuję za towarzystwo oraz za pozytywne współzawodnictwo. 

 

Dziękuję po prostu, że wszyscy jesteście :-) .

 

HANIA 

15. kwietnia 2017 r.
Zamknij menu