Metamorfoza Ani klubowiczka miesiąca luty 2018

Na zmianę nigdy nie jest zbyt późno.

Do Mrs.Sporty skierowała mnie potrzeba bardziej wszechstronnego ruchu i możliwości ćwiczenia niezależnie od pory roku. Niewątpliwą zaletą jest bliskość miejsca ćwiczeń. Klub znalazłam dzięki koleżance, która namówiła mnie do wspólnego spróbowania ćwiczeń pod okiem trenera.

 

W klubie jestem od lutego 2017 roku. Ćwiczenia w Mrs.Sporty w zasadniczy sposób poprawiły moje samopoczucie oraz spowodowały, że wydolność mojego organizmu zdecydowanie się poprawiła. Dodatkowo systematyczne ćwiczenia pozwoliły mi zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Wysiłek fizyczny – praca czy sport nigdy nie stanowiły dla mnie dużego wyzwania i wręcz mobilizowały do coraz częstszego i różnorodnego wysiłku. Lubię to.

Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra. Prowadzące zajęcia  trenerki potrafią nawiązać miłe relacje z ćwiczącymi, a zajęcia i ćwiczenia są różnorodne, co powoduje że nie wpada się w rutynę i bezmyślne powtarzanie ćwiczeń.

Klub Mrs.Sporty polecam każdej Pani, jeżeli pragnie poprawić swoje samopoczucie i nie męczyć się dobiegając do autobusu.

Mrs.Sporty lubię za wspaniałą atmosferę i ciągłą zmianę wykonywanych ćwiczeń.

20. marca 2018 r.
Zamknij menu