Wysiłek fizyczny jest świetną metodą na odreagowanie stresu dnia codziennego

Klubowiczka października 2018 - Ula

Od kilku lat  z większym lub mniejszym powodzeniem walczyłam z nadwagą,  największym problemem zawsze była dla mnie systematyczność oraz podtrzymanie rezultatów.

W czerwcu br. zdecydowałam, że sama nie poradzę sobie ze zmianą nawyków żywieniowych, więc udałam się do dietetyka. Aktywność fizyczna jest dla mnie istotnym czynnikiem zmiany stylu życia  i chciałam aby ćwiczenia stanowiły ważny i stały element mojego planu dnia.  Często wykonywałam różne ćwiczenia w domu, jednak klub sportowy daje większe możliwości. 

Informacje o klubie  Mrs.Sporty znalazłam w internecie i od razu spodobało mi się w nim to, że jest tylko dla kobiet. Swoją przygodę z treningami w klubie Mrs.Sporty rozpoczęłam w połowie czerwca. Odkąd regularnie uczęszczam na treningi oraz stosuje zaleconą dietę, zarówno mój wygląd zewnętrzny, jak i podejście do życia bardzo uległy zmianie.

Efekty które widać to głównie spadek masy ciała i smuklejsza sylwetka, poza tym mam dużo więcej energii, staram się spędzać wolny czas aktywniej.

Dzięki aktywności stałam się także bardziej spokojniejsza, wysiłek fizyczny jest świetną metodą na odreagowanie stresu dnia codziennego. Atmosfera na zajęciach jest świetna, bardzo podoba mi się zaangażowanie trenerek oraz dobór ćwiczeń odpowiednio do możliwości, mam poczucie, że jestem w dobrych rękach. 

Klub Mrs.Sporty jest dla każdego, wiek oraz ograniczenia nie mają znaczenia, ponieważ podejście do każdej osoby jest indywidualne i holistyczne. Najbardziej w klubie Mrs.Sporty podoba mi się różnorodność ćwiczeń oraz swobodna i przyjazna atmosfera.

Ten Klub oraz osoby, które go tworzą sprawiają, że z ogromną przyjemnością przychodzę na trening.

16. października 2018 r.
Zamknij menu