Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Artur Krzempek

Artur Krzempek, Właściciel

EWELINA KNAPEK

EWELINA KNAPEK, menager , trener personalny

Certyfikowany trener personalny, instruktor fitness. Ukończyłam Fit Academie we Wrocławiu.

Dzięki aktywności fizycznej i zamiłowaniu do zdrowego trybu życia, powstała moja strona www.shapefitterka.pl Mój blog kieruję dla osób, które poszukują rozwiązań w zdrowym odżywianiu w sporcie i motywacji. Aktywność fizyczna to moja pasja. Rozpoczęła studia dietetyki w PWSZ w nysie. Od najmłodszych lat brałam udział w szkolnych zawodach sportowych zdobywając medale. Stąd powstała chęć bycia trenerem personalnym jak i zarówno instruktorem fitness. Sport to moje życie. Pragnę pomagać kobietom w zdobywaniu zdrowia jak i zarówno pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia Uwielbiam pracę z osobami ambitnymi i otwartymi- takich ludzi poznałam w klubie Mrs.Sporty. Na co dzień działam jako trener udzielający się mocno w social media. , Teraz mogę przenieść moje umiejętności trenera personalnego do klubu Mrs. Sporty..Tutaj wykorzystuje swoją wiedzę, aby motywować zespół do działania jako menager po wielu szkoleniach. Co więcej - mogę czerpać mnóstwo wiedzy od osób współpracujących razem ze mną. Nic tak nie napędza do działania jak zgrany zespół i zadowolone klubowiczki. ;)

Małgorzata Brykowska

Małgorzata Brykowska, fizjoterapeuta

Absolwentka Politechniki Opolskiej na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii- magister fizjoterapii.

Z ruchem i sportem do czynienia miałam od najmłodszych lat. Wlicza się w to liczny udział w zawodach biegowych oraz skok w dal. Ruch to nieodłączny element mojego życia, który uzupełniam zdrowym odżywianiem. Zawsze też pragnęłam pomagać innym. Zaczęłam od wolontariatu a skończyłam jako magister fizjoterapii aby móc uśmierzać ból i wyprowadzać na dobre tory każdego, kto tego potrzebuje. Lubię uczyć się języków obcych, zwiedzać świat oraz obcować z naturą. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata co w konsekwencji daje lepsze zdrowie psychiczne i fizyczne. Dlatego pragnę dzielić się tym optymizmem w Mrs. Sporty i zachęcam do aktywności fizycznej, która jest dobra dla naszego ciała, ale też daje dużo pewności siebie i szczęścia.

Weronika Węglarz

Weronika Węglarz , trener, fizjoterapeuta

Absolwentka Politechniki Opolskiej na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii- magister fizjoterapii. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją w fitnessie.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się już od najmłodszych lat, gdyż od podstawówki byłam zawodniczką dyscyplin, takich jak: biegi przełajowe, lekkoatletyka, nartorolki, a także narciarstwo biegowe. Sport od zawsze był i jest moją pasją, ale kocham również tańczyć! Swój talent do tańca rozwijałam ponad 10 lat w dwóch Zespołach Tanecznych oraz Teatrze Tańca. Jestem osobą wesołą, pełną entuzjazmu i zaangażowania. Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego w Mrs. Sporty czuję się jak ryba w wodzie. Bardzo się cieszę, że właśnie w tym miejscu mogę swoją wiedzę i doświadczenie przekazać kobietom ćwiczącym w Mrs.Sporty

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu