Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Dobrucki

Dariusz Dobrucki, Właściciel

DARIUSZ DOBRUCKI, WŁAŚCICIEL KLUBU FITNESS MRS.SPORTY OPOLE I ZABRZE

doświadczony bankowiec, obecnie przedsiębiorca, miłośnik kobiet i pasjonat motoryzacji, od 3 lat prowadzi klub dla kobiet Mrs.Sporty w Zabrzu Od wielu lat pracując w dużych korporacjach, mając zawsze nad sobą szefa zastanawiał się jak to by było gdyby został szefem sam dla siebie. Dlatego też postawił sobie cel – „będę szefem dla siebie!”. Cel jasny i konkretny w myśl zasady „zrzucić 3 kilo” to lepszy cel niż „trochę schudnąć”, gdyż wyraźnie pokazuje na czym polega sukces. Teraz pozostało pytanie, czym chciałby się zająć i odpowiedzią na to pytanie był pomysł na własny biznes, który da mu satysfakcję oraz poczucie, że robi to również dla wielu kobiet w mieście, które chcą zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić kondycję. Teraz codziennie od rana widzi radosne i uśmiechnięte twarze klubowiczek a ich małe sukcesy są największą radością dla właściciela klubu.

EWELINA KANAPEK

EWELINA KANAPEK, menager , trener personalny

Aktywność fizyczna to moja pasja. Od najmłodszych lat brałam udział w szkolnych zawodach sportowych zdobywając medale. Stąd powstała chęć bycia trenerem personalnym jak i zarówno instruktorem fitness. Sport to moje życie. Pragnę pomagać kobietą w zdobywaniu zdrowia jak i zarówno pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia

Dzięki aktywności fizycznej i zamiłowaniu do zdrowego trybu życia, powstała moja strona www.ewelinalifestyle.com. Mój blog poświęcam dla osób, które poszukują rozwiązań w zdrowym odżywianiu w sporcie i motywacji. Uwielbiam pracę z osobami ambitnymi i otwartymi- takich ludzi poznałam w klubie Mrs.Sporty. Na co dzień działam jako lider budując strukturę online, wspierający cały team. Teraz mogę przenieść moje umiejętności liderskie do klubu Mrs. Sporty i spełniać się jako manager klubu.Tutaj wykorzystuje swoją wiedzę, aby motywować zespół do działania. Co więcej - mogę czerpać mnóstwo wiedzy od osób współpracujących razem ze mną. Nic tak nie napędza do działania jak zgrany zespół i zadowolone klubowiczki. ;)

ANGELIKA MRÓZ

ANGELIKA MRÓZ, trener fitness

Absolwentka Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej na kierunku wychowanie fizyczne w specjalności: nauczycielsko-instruktorskiej. Instruktorka Fitness, lekkoatletyki oraz trener personalny.

Ze sportem oraz aktywnością fizyczną związana od dziecka. Fitness oraz aktywność fizyczna to jej pasja i ważny element życia, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia. Jej sposobem na życie i hobby jest zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia. Stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach w tych dziedzinach. " Jestem uśmiechniętą osobą pełną energii, radości i pragnę zarażać innych swoją pasją. Głównym priorytetem moich zajęć jest dla mnie bezpieczeństwo, technika wykonywanych ćwiczeń, świadoma praca nad swoim ciałem oraz oczywiście satysfakcja, efekty ćwiczeń, uśmiech i zadowolenie osób ze mną ćwiczących. Moja pasja stała się moją pracą, a kiedy robisz to co kochasz, możesz to robić bez końca! ☺Zadowolenie, uśmiech na twarzy osób ze mną ćwiczących oraz miłe słowa po zajęciach sprawiają, że wie iż to co robię ma sens i daje to mi motywację, energię do dalszego działania!".

Anna Wieczorek

Anna Wieczorek, trener fitness-dietetyk

Absolwentka PWSZ w Nysie kierunek Dietetyka, specjalizacja dietetyk kliniczny, instruktor Zumby.

Miłośniczka zdrowej kuchni i aktywności fizycznej. W wolnych chwilach pisze artykuły dla portalu dietetycy.org.pl oraz udziela się na blogu odchudzaniemeza.pl jako ekspert ds. żywienia. Specjalizuje się w żywieniu w chorobach układu pokarmowego, żywienie w cukrzycy, nadciśnieniu tętniczym i chorobach tarczycy. Interesuje się również tematyką związaną z żywieniem kobiet w ciąży i karmiących piersią. „Kiedy zaczynałam studia dietetyczne marzyłam o tym, aby pracować w swoim zawodzie. Praca w klubie Mrs.Sporty sprawia mi wielką radość, a w dodatku spełniam się zawodowo. Mam zaszczyt pracować w świetnym zespole i dzielić się swoją wiedzą z naszymi klubowiczkami, a gdy widzę jak osiągają swoje cele - ogromnie się cieszę, że mogę im w ten sposób pomagać”.

Karolina Kozica

Karolina Kozica, Trener fitness - fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka, absolwentka Politechniki Opolskiej

"Zawód fizjoterapeuty uczy mnie empatii do ludzi, chęci rozwoju i zaangażowania w to co robię. Uczestniczę również w wielu kursach i szkoleniach, które podnoszą moje kwalifikacje zawodowe. Dzięki Mrs.Sporty mogę przekazać naszym Paniom kawałek swojej dobrej energii. Praca w takim miejscu pokazuje jak poprzez prawidłową postawę, zdrowy styl życia i dobrą energię można stać się wzorem do naśladowania. Zawsze kieruję się słowami: "Możesz wszystko! Wystarczy chcieć!"

Natalia Draczewska

Natalia Draczewska, Trener fitness - fizjoterapeuta

Przebywaj,rozmawiaj i otaczaj się tymi, którzy wibrują tak jak Ty Wierzę że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem,także to że trafiłam do Mrs.Sporty ,gdzie mogę dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem ❤ Staram się budować w każdej z Was świadomość własnego ciała oraz tego jakim jest dla nas cudem i jakie są jego możliwości. Okiem fizjoterapeuty zwracam szczególną uwagę na to,jak ważny jest ruch nie tylko dla zdrowia fizycznego,ale i psychicznego-jak wpływa na nasze poczucie wartości,ważności i spełnienia. Żeby nie było tak miło...

MARIOLA DOBRUCKA

MARIOLA DOBRUCKA, trener personalny

licencjonowany trener personalny, miłośniczka treningu Mrs.Sporty. Zaczynała jako klubowiczka obecnie współtworzy klub w Opolu, prowadzi klub Zabrzu od 3 lat.

Aktywność sportową lubi od zawsze, jej największa miłość to jazda na nartach, Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia, którym chce zarazić wszystkich wokół.. Pozytywną energię przekazuje każdej Klubowiczce. Stara się motywować do świadomej pracy i wysiłku,

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu