Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Artur Krzempek

Artur Krzempek, Właściciel

EWELINA KANAPEK

EWELINA KANAPEK, menager , trener personalny

Aktywność fizyczna to moja pasja. Od najmłodszych lat brałam udział w szkolnych zawodach sportowych zdobywając medale. Stąd powstała chęć bycia trenerem personalnym jak i zarówno instruktorem fitness. Sport to moje życie. Pragnę pomagać kobietą w zdobywaniu zdrowia jak i zarówno pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia

Dzięki aktywności fizycznej i zamiłowaniu do zdrowego trybu życia, powstała moja strona www.ewelinalifestyle.com. Mój blog poświęcam dla osób, które poszukują rozwiązań w zdrowym odżywianiu w sporcie i motywacji. Uwielbiam pracę z osobami ambitnymi i otwartymi- takich ludzi poznałam w klubie Mrs.Sporty. Na co dzień działam jako lider budując strukturę online, wspierający cały team. Teraz mogę przenieść moje umiejętności liderskie do klubu Mrs. Sporty i spełniać się jako manager klubu.Tutaj wykorzystuje swoją wiedzę, aby motywować zespół do działania. Co więcej - mogę czerpać mnóstwo wiedzy od osób współpracujących razem ze mną. Nic tak nie napędza do działania jak zgrany zespół i zadowolone klubowiczki. ;)

ANGELIKA MRÓZ

ANGELIKA MRÓZ, trener fitness

Absolwentka Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej na kierunku wychowanie fizyczne w specjalności: nauczycielsko-instruktorskiej. Instruktorka Fitness, lekkoatletyki oraz trener personalny.

Ze sportem oraz aktywnością fizyczną związana od dziecka. Fitness oraz aktywność fizyczna to jej pasja i ważny element życia, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia. Jej sposobem na życie i hobby jest zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia. Stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach w tych dziedzinach. " Jestem uśmiechniętą osobą pełną energii, radości i pragnę zarażać innych swoją pasją. Głównym priorytetem moich zajęć jest dla mnie bezpieczeństwo, technika wykonywanych ćwiczeń, świadoma praca nad swoim ciałem oraz oczywiście satysfakcja, efekty ćwiczeń, uśmiech i zadowolenie osób ze mną ćwiczących. Moja pasja stała się moją pracą, a kiedy robisz to co kochasz, możesz to robić bez końca! ☺Zadowolenie, uśmiech na twarzy osób ze mną ćwiczących oraz miłe słowa po zajęciach sprawiają, że wie iż to co robię ma sens i daje to mi motywację, energię do dalszego działania!".

Anna Wieczorek

Anna Wieczorek, trener fitness-dietetyk

Absolwentka PWSZ w Nysie kierunek Dietetyka, specjalizacja dietetyk kliniczny, instruktor Zumby.

Miłośniczka zdrowej kuchni i aktywności fizycznej. W wolnych chwilach pisze artykuły dla portalu dietetycy.org.pl oraz udziela się na blogu odchudzaniemeza.pl jako ekspert ds. żywienia. Specjalizuje się w żywieniu w chorobach układu pokarmowego, żywienie w cukrzycy, nadciśnieniu tętniczym i chorobach tarczycy. Interesuje się również tematyką związaną z żywieniem kobiet w ciąży i karmiących piersią. „Kiedy zaczynałam studia dietetyczne marzyłam o tym, aby pracować w swoim zawodzie. Praca w klubie Mrs.Sporty sprawia mi wielką radość, a w dodatku spełniam się zawodowo. Mam zaszczyt pracować w świetnym zespole i dzielić się swoją wiedzą z naszymi klubowiczkami, a gdy widzę jak osiągają swoje cele - ogromnie się cieszę, że mogę im w ten sposób pomagać”.

Weronika Węglarz

Weronika Węglarz , trener, fizjoterapeuta

Absolwentka Politechniki Opolskiej na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii- magister fizjoterapii. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją w fitnessie.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się już od najmłodszych lat, gdyż od podstawówki byłam zawodniczką dyscyplin, takich jak: biegi przełajowe, lekkoatletyka, nartorolki, a także narciarstwo biegowe. Sport od zawsze był i jest moją pasją, ale kocham również tańczyć! Swój talent do tańca rozwijałam ponad 10 lat w dwóch Zespołach Tanecznych oraz Teatrze Tańca. Jestem osobą wesołą, pełną entuzjazmu i zaangażowania. Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego w Mrs. Sporty czuję się jak ryba w wodzie. Bardzo się cieszę, że właśnie w tym miejscu mogę swoją wiedzę i doświadczenie przekazać kobietom ćwiczącym w Mrs.Sporty

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu