CZŁONIKI LUTEGO SANDRA MACIEJEK

SANDRA

 Swoją przygodę z Mrs. Sporty zaczęłam na początku kwietnia 2016r. Przychodząc na trening próbny, na który namówiła mnie ciocia, nie nastawiłam się na dalszą „współpracę”, zważając przede wszystkim na wstyd związany z moim wyglądem, mój słomiany zapał i negatywne podejście do samego słowa „siłownia”.
Jednak chęć zrobienia czegoś zwyczajnie dla siebie, podejście trenerów i cała atmosfera w klubie sprawiły, że jeszcze tego samego dnia zdecydowałam się zostać dłużej :) 
Umowa podpisana (nie na żarty :D), klamka zapadła, biorę się za siebie! - jak pomyślałam, tak zrobiłam :) 
Początki nie były łatwe… nieregularne treningi, złe nawyki żywieniowe, brak motywacji do działania… Ale dzięki opiece i naciskom trenerów dałam się namówić na program żywieniowy. I tak naprawdę właśnie wtedy mieniło się wszystko !
Kilogramy zaczęły spadać, centymetry znikać, trening wszedł w nawyk a ja uwierzyłam, że naprawdę 
                 „chcieć to móc” !! :) 
Itak ruszyła moja lawina szczęścia ;) 

Trenerzy- bez nich z pewnością nie byłabym tu gdzie jestem! Swoim zaangażowaniem, doświadczeniem, profesjonalizmem, a przy tym ludzkim i przyjaznym podejściem do Klubowiczek sprawiają, że trening w Mrs. Sporty to przyjemność ! :)

Klubowiczki ( wśród których jest moja Mama, którą namówiłam do trenongów po niespełna tygodniu swojej kariery w Mrs. Sporty i tak ćwiczymy i motywujemy się wzajemnie do dziś :))- grono kobiet, tworzących niesamowitą atmosferę, dzięki której chcę  tu być !! :) 

Ja zmieniłam wszystko- od wyglądu po podejście do życia- za co z całego serca pragę podziękować Całej Ekipie tworzącej to miejsce i polecam ten Klub dosłownie każdej !!! Bo jak już kiedyś powiedziałam:

 

„Mrs. Sporty to rzecz jasna…

…najlepszy klub sportowy tego miasta!!!: ;)

 

17. maja 2018 r.
Zamknij menu