Członkini grudnia - Anna Kiełkiewicz

Członkinią grudnia została Anna Kiełkiewicz!

Zapraszamy do przeczytania Jej historii:

W klubie jestem drugi rok i muszę przyznać, że bardzo dobrze się tu czuję. Powodów jest wele: fajna atmosfera, super trenerzy, sympatyczne klubowiczki... A nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie koleżanka z pracy, która podarowała mi karnet na trzy treningi. Przyszłam, spróbowałam i zostałam. Nie mogę pominąć faktu, iż od pewnego czasu ubrania, zakładane do tej pory bez trudu, zaczęły mnie cisnąć. Wymienić całą garderobę? Nigdy w życiu! Dobry i zdrowy sposób to aktywność fizyczna i zmiana nawyków żywieniowych, o czym często zapominamy, nie jestem wyjątkiem.

Treningi nauczyły mnie systematyczności, ponieważ nie wystarczy zacząć ćwiczyć - trzeba potem kontynuować, a to jest najtrudniejsze. Po kilku miesiącach nie wyobrażałam sobie tygodnia bez ćwiczeń, ruchu, a klub stał się miejscem, gdzie naprawdę miło spędzałam czas. Okazało się, że tu i tam ubyło centymetrów, moje samopoczucie poprawiło się, a ubrania pozostały na swoim miejscu.

Chciałabym ciągle pracować nad moją sprawnością, przypominać sobie ćwiczenia, które kiedyś nie sprawiały mi trudności, a teraz różnie bywa, prawidłowo się odżywiać, nie zapominając jakie to ważne, no i dobrze się bawić, przy okazji chudnąc. Ważne jest też dla mnie, że mogę liczyć na profesjonalną pomoc w razie wątpliwości. Bardzo podoba mi się podejście do każdej z nas, mówienie do siebie na "ty", co zmniejsza dystans oraz wszechobecny uśmiech (to lubię). Wyrażę opinię większości mówiąc, iż czujemy się ważne, wyjątkowe i zadowolone. Szczerze dziękuję za wszystko!

Wiem, że nie będę idealna, ale mam nadzieję - szczęśliwsza.

Aniu, bardzo dziękujemy za miłe słowa, jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów! 

 

 

07. stycznia 2016 r.
Zamknij menu