Członkini kwietnia: Teresa Matyjaszczyk :)

Do Klubu trafiłam 8 miesięcy temu. Dzisiaj już wiem, że to była najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam. Decyzja, z której w końcu to ja czerpię korzyści tylko dla siebie i czuję się z tym bardzo dobrze.

Sukcesem oczywiście było znalezienie czasu, którego chyba każdej z nas brakuje, ale nie da się ukryć, że bez wcześniej wyznaczonego celu trudno jest coś osiągnąć. Mój cel to zrzucić 25 kg. Schudłam już 19 kg, zmieniłam żywienie, czuję sie psychicznie i fizycznie bardzo dobrze i nadal idę do przodu. Najważniejsze jest to, że jestem sprawniejsza i czerpię przyjemność z zabawy z wnuczkiem.
Zmiana nastąpiła również w moim zachowaniu ponieważ radzę sobie ze stresem lepiej niż dotychczas i trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi. Klub to jest to miejsce które każdej polecam, mili ludzie, profesjonalni w tym co robią wspierający i motywujący do osiągania sukcesów. Atmosfera super, dużo nowych kontaktów, fajne imprezy.
Klub i jego pracownicy sprawili, że mój cel jest już na wyciągnięcie ręki. Co będzie później?!? Myślę, że nowy cel bo chyba tak szybko nie zrezygnuję z czegś co przynosi mi ogromną przyjemność. Żeby coś w życiu zmienić trzeba ruszyć do przodu. Polecam Wszystkim.

Teresa Matyjaszczyk

20. maja 2016 r.
Zamknij menu