CZŁONKINI LIPCA URSZULA KARCZ

W klubie MRS.SPORTY jestem od 8 miesięcy. Trafiłam tu dzięki mojej koleżance, która już jakiś czas ćwiczyła i opowiedziała mi o swoich efektach, jak również zbawiennym wpływie ćwiczeń na stan zdrowia.

 

To było cos dla mnie, gdyz dwa lata temu miałam problemy z kręgosłupem, które wykluczyły mnie z życia na kilka tygodni. Następnie była rehabilitacja, sanatorium i diagnoza- żeby sprawnie funkcjonować muszę wzmocnić mięśnie.

W listopadzie odwiedziłam klub. Po pierwszym treningu i miłej rozmowie z trenerem, razem z córka postanowiłyśmy się zapisać.

Teraz ćwiczę regularnie trzy razy w tygodniu. Korzystam z dodatkowych zajęć na zdrowy kręgosłup. Moja kondycja uległa poprawie a mięśnie wzmocnieniu. Straciłam również kilka kilogramów i centymetrów, co podniosło moją samoocenę.

W MRS.SPORTY podoba mi się różnorodność ćwiczeń, brak monotonii i że to ja decyduję którego dnia i o której godzinie chcę ćwiczyć.

W klubie panuje miła atmosfera tworzona przez trenerów, jak i same klubowiczki, co sprawia, że ćwiczenia to sama przyjemność.

 

Polecam Wszystkim serdecznie.

13. września 2017 r.
Zamknij menu