CZŁONKINI MAJA MARTA BANASZCZYK

W klubie MRS.SPORTY jestem od 7 miesięcy. Od dłuższego czasu chciałam zadbać o siebie i swój wygląd, lecz nie wiedziałam od czego zacząć, a wcześniejsze próby nie dawały efektów. Do klubu trafiłam dzięki mojej koleżance Agnieszce, klubowiczce, która od początku mnie motywowała i wspierała za co bardzo jej dziękuję.

Pierwsze spotkanie z trenerem i początkowe pomiary uświadomiły mi, że jest bardzo źle i to właśnie odpowiedni moment , aby wreszcie zmotywować się i zmienić siebie.

Początkowe miesiące były bardzo trudne, szczególnie dla osoby, która wcześniej nie uprawiała sportu. Oprócz regularnych ćwiczeń 3 razy w tygodniu, całkowicie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Jem regularnie posiłki i piję dużo wody. Wraz z utratą kilogramów i centymetrów moja motywacja rosła.

Treningi nie tylko pomagały mi zgubić zbędne kilogramy, ale poprawiły również moją kondycję, która wcześniej była słaba, dały duzy zastrzyk energii i pewności siebie.  Teraz wiem, że mogę więcej i nie ograniczają mnie bóle pleców czy stawów.

Dzieki Trenerom i Klubowiczkom w klubie panuje rodzinna i sympatczna atmosfera, która ujęła mnie już na samym początku. Nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów. Cieszę się, że tu trafiłam i polecam wszystkim.

 

05. lipca 2017 r.
Zamknij menu