Członkini września Anna Broniszewska

W klubie w Piotrkowie jestem od samego początku jego działalności. Zapisałam się natychmiast, gdy tylko dowiedziałam się, że będzie to klub fitness, do którego nie będę musiała przychodzić na ustalone z góry godziny, a formuła treningu pozwala włączyć się w cykl ćwiczeń w dowolnym momencie.

Dodatkowo trenuje w towarzystwie sympatycznych klubowiczek , co powoduje ożywione dyskusje i sprawia, że ćwiczenia nigdy nie są nudne. Przez pierwsze miesiące efekty mojej pracy były mało zadowalające. Chociaż starałam się ćwiczyć 3 razy w tygodniu to waga cały czas się wahała, raz w górę raz w dół ...z przewagą na górę ;). Co prawda, moje ciało zrobiło się jędrniejsze, a w obwodzie ubyło kilka centymetrów, ale to wciąż nie to, czego oczekiwałam. Aż wreszcie waga zaczęła spadać !!!....

I tu wielkie podziękowania należą się trenerom, którzy z wielkim zaangażowaniem i uporem tłumaczyli i wpajali mi na każdej comiesięcznej kontroli, jak ważne, oprócz treningu, jest odpowiednie odżywianie, jak ważne są regularne posiłki, szczegółowo dopytywali co jem, ile jem i kiedy jem. W ten sposób uświadomili mi wszystkie moje błędy. W tej chwili odżywiam się bardziej świadomie i wciąż ćwiczę pod ich czujnym okiem :)

Dziś, oprócz utraty wagi, mam lepsza kondycje, wzmocniony organizm i mięśnie, rozkręcony metabolizm, zmieniłam nawyki żywieniowe, poznałam pełne pozytywnej energii osoby, dzięki którym ćwiczenia stają się przyjemnością, a nie koniecznością. Czas w Mrs Sporty to świetny sposób na „wyłączenie się” i oderwanie od codziennych problemów. Polecam wszystkim !!!

Trenerzy Mrs. Sporty są dumni, gratulują i życzą dalszych sukcesów!

 

 

05. października 2016 r.
Zamknij menu