Zapraszamy na bezpłatną analizę składu ciała!

Klub Mrs.Sporty Piotrków Trybunalski zaprasza panie w każdym wieku na bezpłatną, kompleksową analizę składu ciała połączoną z omówieniem wyników. Zaproś swoją koleżankę do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Oceniając swoją wagę, często za punkt odniesienia przyjmujemy wskaźnik BMI, który określa stosunek masy ciała do wzrostu i pozwala stwierdzić, czy u danej osoby występuje nadwaga czy niedowaga. Jednak kierowanie się wyłącznie wskaźnikiem BMI nie jest do końca prawidłowe, ponieważ pod uwagę brana jest całkowita masa ciała, bez uwzględnienia jej składu.

11 lipca 2014 w naszym klubie wszystkie zainteresowane panie będą mogły skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała połączonej z oceną wyników i indywidualną konsultacją. Często się zdarza, że wysportowane panie są błędnie klasyfikowane według wskaźnika BMI jako osoby z nadwagą. Jest to spowodowane faktem, że dobrze rozwinięte mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Ponadto, u niektórych kobiet masa i gęstość kości są podwyższone z uwagi na uwarunkowania genetycznie. Łatwo dochodzi do nieprawidłowej interpretacji wskaźnika BMI i z takimi właśnie błędnymi ocenami chcemy się zmierzyć – wyjaśnia manager i trener klubu,Tomasz Lizurej.Chcemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości, dlatego oferujemy bezpłatną analizę składu ciała. Dysponujemy w tym celu profesjonalnym sprzętem, umożliwiającym dokładne pomiary wszystkich parametrów. Przykładowo, dobrym źródłem informacji o stanie naszego zdrowia jest zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie. Określany jest przy tym stosunek tkanki tłuszczowej do beztłuszczowej masy ciała – dodaje Tomasz Lizurej. Po przeprowadzeniu analizy wykwalifikowane trenerki oferują konsultację, podczas której omawiane są wyniki pomiarów, a jeżeli okaże się to konieczne, udzielają także wskazówek i porad dotyczących zdrowego trybu życia i trwałej redukcji wagi. Więcej informacji w naszym klubie.

Zapraszamy!

04. lipca 2014 r.
Zamknij menu