Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel

W swojej codziennej pracy zajmuję się coachingiem zdrowia i żywienia oraz psychodietetyką. Jest założycielką i Prezesem Instytutu Zdrowia Medicall, klubów sportowych dla kobiet Mrs Sporty w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Radomsku a także Instytutu Medycyny estetycznej i dietetyki Bvital. W swojej pracy bardzo dużą rolę przykłada do profilaktyki zdrowia. Uważa, że dbanie o zdrowie powinno być najważniejszym obowiązkiem w życiu każdego człowieka. Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło pięciu lat. Edyta to najlepszy przykład na to, jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić – na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka, dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu.

Kamila Gizler

Kamila Gizler, Dietetyk

Absolwentka dietetyki. Z wykształcenia dietetyk oraz specjalista do spraw żywienia. Certyfikowany trener personalny oraz była reprezentantka kraju w zawodowym tańcu towarzyskim. Specjalizuje się w terapiach odchudzających oraz terapiach żywieniowych dla osób zdrowych i chorych. Bierze czynny udział w szkoleniach oraz kongresach naukowych dotyczących dietetyki oraz treningu. Współzałożycielka klubów Mrs.Sporty w Piotrkowie Tryb, Bełchatowie i Radomsku oraz Instytutu Medycyny Estetycznej i Dietetyki BVITAL. Miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia. Zawsze mobilizuje do działania obdarzając Was uśmiechem. Ulubiony cytat Kamili: „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”.

Tomasz Lizurej

Tomasz Lizurej, Manager klubów Mrs.Sporty, trener personalny

Od 10 lat trenuje sportowy taniec towarzyski, co zaowocowało zdobyciem najwyższej klasy sportowej w kraju. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener personalny. Pośród dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na obdarzenie Klubowiczek Mrs.Sporty swoim uśmiechem. Tomek z chęcią służy dobrą radą również przez telefon. Do jego głównych cech należą obowiązkowość oraz konsekwencja w dążeniu do celu. Ponadto Tomek to pasjonat motoryzacji i dobrej kuchni.

Agnieszka Walas

Agnieszka Walas, Trener personalny

Z wykształcenia nauczycielka wychowania fizycznego, przyrody oraz oligofrenopedagog. Miłośniczka aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Uśmiechnięta i pogodna na co dzień oraz konsekwentna i wymagająca w treningu- to cała Aga. Doradzi, pomoże i wesprze każdą Klubowiczkę. Trening pod jej okiem to nie tylko ciężka praca w dążeniu do osobistego celu, ale również odreagowanie codziennych problemów.

Aldona Karlińska

Aldona Karlińska, Trener personalny

Od 15 lat instruktor fitness w różnych formach gimnastyki. Z zawodu nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego. Jest zwolennikiem zdrowego stylu życia, którym zaraża wszystkich wokoło. Zawsze stara się przekazać dużo pozytywnej energii, zmotywować do świadomej pracy i wysiłku, rozśmieszyć, gdy brakuje sił oraz pokazać jak cudownie jest umieć i chcieć dbać o swoje własne ciało oraz zdrowie.

Aleksandra Justyna

Aleksandra Justyna, Trener personalny

Absolwentka Szkoły Trenerów Personalnych w Warszawie. W pracy z klubowiczkami stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń, bo jak wiadomo, tylko dobrze wykonywane ćwiczenia są efektywne i pomagają osiągnąć postawione cele. Sama aktywnie ćwiczy, biega, jeździ na nartach. Pragnie motywować wszystkie kobiety do podejmowania aktywności fizycznej.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu