Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel

Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło trzech lat. Edyta to najlepszy przykład na to, jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić – na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu. Dla Was drogie klubowiczki najbardziej uśmiechnięta trenerka, dla nas najfajniejsza szefowa.

Tomasz Lizurej

Tomasz Lizurej, Manager klubów Mrs.Sporty, trener personalny

Od 10 lat trenuje sportowy taniec towarzyski, co zaowocowało zdobyciem najwyższej klasy sportowej w kraju. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener personalny. Pośród dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na obdarzenie Klubowiczek Mrs.Sporty swoim uśmiechem. Tomek z chęcią służy dobrą radą również przez telefon. Do jego głównych cech należą obowiązkowość oraz konsekwencja w dążeniu do celu. Ponadto Tomek to pasjonat motoryzacji i dobrej kuchni.

Agnieszka Walas

Agnieszka Walas, Trener personalny

Z wykształcenia nauczycielka wychowania fizycznego, przyrody oraz oligofrenopedagog. Miłośniczka aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Uśmiechnięta i pogodna na co dzień oraz konsekwentna i wymagająca w treningu- to cała Aga. Doradzi, pomoże i wesprze każdą Klubowiczkę. Trening pod jej okiem to nie tylko ciężka praca w dążeniu do osobistego celu, ale również odreagowanie codziennych problemów.

Aldona Karlińska

Aldona Karlińska, Trener personalny

Od 15 lat instruktor fitness w różnych formach gimnastyki. Z zawodu nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego. Jest zwolennikiem zdrowego stylu życia, którym zaraża wszystkich wokoło. Zawsze stara się przekazać dużo pozytywnej energii, zmotywować do świadomej pracy i wysiłku, rozśmieszyć, gdy brakuje sił oraz pokazać jak cudownie jest umieć i chcieć dbać o swoje własne ciało oraz zdrowie.

Aleksandra Justyna

Aleksandra Justyna, Trener personalny

Absolwentka Szkoły Trenerów Personalnych w Warszawie. W pracy z klubowiczkami stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń, bo jak wiadomo, tylko dobrze wykonywane ćwiczenia są efektywne i pomagają osiągnąć postawione cele. Sama aktywnie ćwiczy, biega, jeździ na nartach. Pragnie motywować wszystkie kobiety do podejmowania aktywności fizycznej.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu