Mrs.Sporty Radom-Centrum

MRS.SPORTY Radom - centrum TO PERSONALNY KLUB FITNESS DLA KOBIET

ĆWICZENIA Z OSOBISTYM TRENEREM I ODŻYWIANIE - SZCZUPŁA LATEM DZIĘKI 30-MINUTOWYM TRENINGOM W KLUBIE SPORTOWYM DLA KOBIET

    

  • 30-minutowy trening siłowo-wytrzymałościowy, który wzmocni mięśnie całego ciała
  • bezpieczny hydrauliczny nowoczesny sprzęt, łagodny dla ciała
  • indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb program żywieniowy
  • opieka trenerska na każdych zajęciach - ćwiczenia pod okiem specjalistów pomogą Ci pobudzić motywację i sprawią, że z łatwością osiągniesz swój cel
  • odchudzanie bez efektu jo-jo oraz głodzenia się - trwałe efekty, które dadzą Ci satysfakcję, radość i pewność siebie
  • wystarczą jedynie  3 treningi w tygodniu, abyś mogła cieszyć się zdrowiem, być w dobrej formie i pięknie wyglądać
  •  

 

JEŻELI SZUKASZ MIEJSCA, W KTÓRYM BĘDZIESZ CZUŁA SIĘ SWOBODNIE... TO ŚWIETNIE TRAFIŁAŚ!

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO WPROWADZAJĄCEO TRENINGU, KTÓRY OFERUJE KLUB SPORTOWY DLA KOBIET MRS.SPORTY, NASi WYKWALIFIKOWANi TRENERzy ZAOPIEKUJĄ SIĘ TOBĄ I DOŁOŻĄ WSZELKICH STARAŃ, ABYś OSIĄGNĘŁA SWÓJ CEL!:)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Radom-Centrum
Artur Zmysłowski
Beliny Prażmowskiego 15
26-600 Radom
Polska
516923733 ; 578910448
Godziny otwarcia
Poniedziałek
09:00 - 12:30 / 15:30 - 20:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 19:00
Środa
09:00 - 12:30 / 15:30 - 20:00
Czwartek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 19:00
Piątek
09:00 - 12:30 / 15:30 - 19:30
Sobota
09:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

MRS.SPORTY RADOM-CENTRUM TO KLUB SPORTOWY STWORZONY DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU!

Nasz klub mieści się przy ulicy Beliny Prażmowskiego 15, na przeciwko dworca PKS. W pobliżu znajdują się przystanki linii 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 23, 25.
Możliwość zaparkowania samochodu tuż przy wejściu.

Obwodowy trening interwałowy, na bezpiecznych dla zdrowia maszynach hydraulicznych, angażujący całe ciało i pod okiem motywującego trenera przez cały okres członkostwa w klubie jest gwarancją sukcesu, jaki i Ty możesz z nami osiągnąć! Z Mrs.Sporty Radom-Centrum osiągniesz wszystkie swoje cele: poprawa kondycji, zrzucenie zbędnych kilogramów, redukcja wagi, poprawa sylwetki, ujędrnienie, czy wzmocnienie kręgosłupa. Zapraszamy na niezobowiązujący, bezpłatny trening próbny!

Wykwalifikowany zespół (fizjoterapeuci, rehabilitanci, trenerzy, dietetycy) czuwa nad poprawnością i bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń, uczy zdrowo się odżywiać, motywuje i kontroluje co miesiąc efekty podjętej aktywności fizycznej.

Jeśli chcecie dołączyć do nas i dowiedzieć się jak osiągnąć swoje cele, zadbać o zdrowie, sylwetkę i kręgosłup, a przy tym stać się częścią tryskającej energią społeczności, zapraszamy!
Zamknij menu