• Postaw na siebie - zacznij trenować już teraz i ciesz się z 4 tyg.

  Gwarancji zadowolenia!*

 • Wyszukaj klub Mrs.Sporty
  w Twojej okolicy

Mrs.Sporty Radom-Osiedle XV-lecia

Trening w Mrs.Sporty to wspaniałe efekty
i wielka przyjemność przy niewielkim wysiłku

PIERWSZY PERSONALNY KLUB FITNESS DLA KOBIET w Radomiu

w którym możesz zredukować wagę, wzmocnić mięśnie i poprawić postawę ciała, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. 

Wiek oraz dotychczasowa kondycja fizyczna nie mają przy tym żadnego znaczenia. Naszym Klubowiczkom oferujemy:

   

 • dostosowany specjalnie do kobiecych potrzeb 30-minutowy trening obwodowy, który wzmocni mięśnie całego ciała
 • bezpieczny hydrauliczny nowoczesny sprzęt automatycznie dopasowuje opór do siły osoby ćwiczącej, dzięki czemu sama możesz decydować o natężeniu wysiłku
 • na każdych etapie realizacji własnego celu wsparcie trenera personalnego, który pomoże Ci pobudzić motywację oraz z łatwością osiągnąć cel
 • redukcję wagi bez efektu jo-jo oraz głodzenia się poprzez indywidualnie dobrany program żywieniowy będący idealnym uzupełnieniem ćwiczeń
 • opiekę wykwalifikowanego personelu (trenera, rehabilitanta, dietetyka).
 •  

Dzięki zrównoważonemu połączeniu ćwiczeń osiągniesz poprawę kondycji fizycznej, masy mięśniowej, wytrzymałości, koordynacji oraz sprawności. Wystarczą jedynie  3 treningi w tygodniu, abyś mogła cieszyć się zdrowiem, być w dobrej formie i pięknie wyglądać. 

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO WPROWADZAJĄCEO TRENINGU, A NASI TRENERZY ZAOPIEKUJĄ SIĘ TOBĄ 

 

Serdecznie zapraszamy !  

Zespół Mrs.Sporty Radom

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Radom-Osiedle XV-lecia
Artur Chołuj
ul. Bolesława Chrobrego 30F
26-609 Radom
Polska
518 083 987; 48 360 71 69
Artur Chołuj
właściciel klubu
Artur Chołuj
Godziny otwarcia
Poniedziałek
09:00 - 12:30 / 15:30 - 20:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 19:00
Środa
09:00 - 12:30 / 15:30 - 20:00
Czwartek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 19:00
Piątek
09:00 - 12:30 / 15:30 - 20:00
Sobota
09:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

MRS.SPORTY RADOM TO KLUB SPORTOWY DLA KOBIET - KAŻDA PANI JEST U NAS MILE WIDZIANA.

Mrs.Sporty Radom jest klubem sportowym dla Pań w każdym wieku, w którym w sąsiedztwie swojego domu oraz w gronie przyjaciół i innych Pań będziesz mogła spędzić miło czas, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla swojego ciała.

Z Mrs.Sporty osiągniesz swoje cele poświęcając zaledwie 30 minut 2-3 razy w tygodniu! Treningi opracowane w oparciu o innowacyjną koncepcję pomogą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprawić kondycję i lepiej się poczuć.
Regularne spotkania z trenerami pomogą Ci utrzymać motywację, a indywidualnie dobrany program żywieniowy, pozwoli nie tylko zrzucić kilogramy, ale także nabrać zdrowych nawyków żywieniowych na całe życie.

Nasi trenerzy i fizjoterapeuci są zawsze do Twojej dyspozycji! Czuwamy nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, mobilizujemy i jeśli trzeba korygujemy błędy.
Dzięki elastycznym godzinom otwarcia klubu, możesz o dowolnej porze przyłączyć się do ćwiczeń. Trening jest łagodny, bezpieczny, wspomagający i rehabilitacyjny. Ćwiczymy na hydraulicznym sprzęcie, który angażuje do pracy całe ciało.
Przyjdź i przekonaj się sama.

Klub mieści się w Radomiu na ulicy Chrobrego 30F (W pobliżu przystanków autobusowych linii 6, 7, 11, 13, 21, 23, 24). Można do nas również dojechać autem - posiadamy parking dla naszych Klubowiczek.

ZAPRASZAMY!
Zamknij menu