Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel klubu

W swojej codziennej pracy zajmuję się coachingiem zdrowia i żywienia oraz psychodietetyką. Jest założycielką i Prezesem Instytutu Zdrowia Medicall, klubów sportowych dla kobiet Mrs Sporty w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Radomsku a także Instytutu Medycyny estetycznej i dietetyki Bvital. W swojej pracy bardzo dużą rolę przykłada do profilaktyki zdrowia. Uważa, że dbanie o zdrowie powinno być najważniejszym obowiązkiem w życiu każdego człowieka. Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło pięciu lat. Edyta to najlepszy przykład na to, jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić – na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka, dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu.

KAMILA GIZLER

KAMILA GIZLER, DIETETYK

Absolwentka dietetyki. Z wykształcenia dietetyk oraz specjalista do spraw żywienia. Certyfikowany trener personalny oraz była reprezentantka kraju w zawodowym tańcu towarzyskim. Specjalizuje się w terapiach odchudzających oraz terapiach żywieniowych dla osób zdrowych i chorych. Bierze czynny udział w szkoleniach oraz kongresach naukowych dotyczących dietetyki oraz treningu. Współzałożycielka klubów Mrs.Sporty w Piotrkowie Tryb, Bełchatowie i Radomsku oraz Instytutu Medycyny Estetycznej i Dietetyki BVITAL. Miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia. Zawsze mobilizuje do działania obdarzając Was uśmiechem. Ulubiony cytat Kamili: „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”.

AGNIESZKA KOLASIŃSKA

AGNIESZKA KOLASIŃSKA , MANAGER , TRENER PERSONALNY

Dyplomowany trener personalny i instruktor zajęć fitness. Ukończyła szkolenie z zakresu dietetyki i suplementacji sportowej, oraz ćwiczeń równoważnych z piłkami i taśmami. Pasjonatka wszelkiej aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia. Lubi wciąż podnosić poprzeczkę i motywować do ciężkiej pracy. Jej ulubione motto "Staraj się osiągnąć postęp, nie perfekcję”.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu