Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel klubu

Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło sześciu lat. Edyta to najlepszy przykład na to jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić - na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka, dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu. Dla Was drogie Klubowiczki najbardziej uśmiechnięta trenerka, dla nas najfajniejsza szefowa.

AGNIESZKA KOLASIŃSKA

AGNIESZKA KOLASIŃSKA , MANAGER , TRENER PERSONALNY

Dyplomowany trener personalny i instruktor zajęć fitness. Ukończyła szkolenie z zakresu dietetyki i suplementacji sportowej, oraz ćwiczeń równoważnych z piłkami i taśmami. Pasjonatka wszelkiej aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia. Lubi wciąż podnosić poprzeczkę i motywować do ciężkiej pracy. Jej ulubione motto "Staraj się osiągnąć postęp, nie perfekcję”.

KAMILA GIZLER

KAMILA GIZLER, DIET COACH, TRENER PERSONALNY

Zawodowa tancerka posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną. Od 10 lat bryluje na parkietach w całym kraju. Studentka dietetyki, trener personalny. Miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia. Zawsze mobilizuje do działania obdarzając Was uśmiechem. Pomoże, doradzi, pod jej okiem łatwiej osiągniecie swój cel. Ulubiony cytat Kamili: „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”.

JUSTYNA MODRZEJEWSKA

JUSTYNA MODRZEJEWSKA , TRENER PERSONALNY

Z wykształcenia instruktor fitness, technik masażu klasycznego dodatkowo specjalista z towaroznawstwa medycznego. Prywatnie szczęśliwa mama 3,5 letniego Franka. Propagatorka zdrowego stylu życia, lubi eksperymentować w kuchni oraz dobrą książkę. Jej motto życiowe to: „Każdy człowiek ma to, na co się odważy "

MONIKA GADEK

MONIKA GADEK , TRENER PERSONALNY

Z wykształcenia magister pedagogiki oraz dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności instruktor fitness. Od lat podejmuje różnorodną aktywność fizyczną. Do jej ulubionych dziedzin należą pływanie, jazda na rowerze, nordic walking, fitness: TBC, ABT, stretching i wiele innych, które odkryje jeszcze w przyszłości. Stale i z uśmiechem zachęca wszystkich do podejmowania wyzwań w życiu. Motto życiowe Moniki: „ Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało”.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu