• Serdecznie witamy!

  W twoim klubie Mrs.Sporty Tychy

  Zarezerwuj teraz wspaniałą ofertę!

  Zaczynamy!

Mrs.Sporty Tychy

 zapraszamy do MRS.SPORTY TYCHY na twój pierwszy trening z trenerem!

Nie wiesz jak przygotować się do lata? Próbowałaś już wiele różnych metod, ale wciąż brak Ci motywacji? Przyjdź do Mrs.Sporty a wszystko stanie się prostsze! Klub mieści się na ulicy Barona 21 (pasaż Czerwona Torebka).

Mrs.Sporty to nie tylko treningi pod okiem trenera, ale także koncepcja żywieniowa dopasowana do twoich potrzeb. U nas ćwiczą Panie w każdym wieku, niezależnie od aktualnego poziomu wytrenowania i aktywności fizycznej. Dla nas ważny jest Twój cel! Oprócz Trenera do Twojej dyspozycji jest także Dietetyk i Fizjoteraputa. Ćwiczenia trwają 30-minut, zawsze pod czujnym okiem trenera,2-3x w tygodniu. 

Mrs.Sporty Tychy to także miejsce w którym odnajdziesz spokój i wewnętrzną harmonię. Treningi grupowe, prowadzone w dobrej atmosferze pozwolą odciągnąć myśli od codziennych napięć i stresu, a regularny trening wzmacnia wiarę we własne siły i możliwości. Mrs.Sporty Tychy to  miejsce spotkań i sposób na zawarcie nowych przyjaźni. Na Panie czeka także wiele wieczorów tematycznych o charakterze pozasportowym, spotkań przy kawie oraz wiele dodatkowych atrakcji. Mrs.Sporty to styl życia! Rozpocznij już dzisiaj!! Umów się na bezpłatny trening próbny i zmień swoje życie na lepsze!! Klub Mrs.Sporty Tychy znajdziesz również na FACEBOOKU!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Tychy
Agnieszka Kuc
Ul. Barona 21
43-100 Tychy
Polska
503-566-506 / 690-476-226
Agnieszka Kuc
Właścicielka klubu Mrs.Sporty Tychy
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 11:30 / 15:00 - 20:00
Wtorek
08:00 - 11:30 / 15:30 - 20:00
Środa
08:00 - 11:30 / 15:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 11:30 / 15:30 - 20:00
Piątek
08:00 - 11:30 / 15:00 - 20:00
Sobota
09:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub Fitness Mrs.Sporty Tychy. Już dziś zmień swoje życie na lepsze!

Klub Fitness Mrs.Sporty Tychy mieści się przy ulicy Barona 21 w pasażu czerwona torebka (osiedle Balbina). Mrs.Sporty Tychy to miejsce dla Pań w każdym wieku. Ćwiczenia wkomponowane są w prostą formę obwodową z użyciem bezpiecznych dla zdrowia urządzeń hydraulicznych. Głównym atutem klubu Mrs.Sporty Tychy jest krótki (30-minutowy) trening interwałowy łączący elementy siły oraz wytrzymałości. Wszystkie treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej a możliwość odbycia treningu w dowolnie wybranym czasie pozwoli wkomponować je w Twój plan dnia. Efekty takiego treningu widać nie tylko na wadze, ale przede wszystkim w życiu codziennym.

Mrs.Sporty Tychy dba o Panie również pod kątem żywieniowym. Prosta koncepcja żywienia nie pochłonie Twojego czasu wolnego a pozwoli Ci delikatnie wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe.
Efekty treningu w Mrs.Sporty Tychy śledzić będzie z Tobą szczegółowo trener personalny na comiesięcznym, indywidualnym spotkaniu.

Zaletą Klubu fitness Mrs.Sporty jest atmosfera panująca w czasie treningu. Treningi odbywają się w grupie co sprawia, że w klubie panuje klimat wzajemnej motywacji. Różnego rodzaju spotkania poza treningiem sprawiają, że jest to miejsce przytulne, ciepłe i otwarte dla wszystkich kobiet.

Klub fitness Mrs.Sporty to miejsce, w którym z łatwością osiągniesz swoje cele. Dołącz do kilku tysięcy kobiet i już dzisiaj zapisz się do klubu fitness Mrs.Sporty!
Zamknij menu