KLUBOWICZKA MIESIĄCA GRUDZIEŃ

ANNA SZUMIELEWICZ

We wrześniu 2018 r. odbywały się Warszawskie Dni Seniora. W ofercie między innymi było zaproszenie do MRS SPORTY przy ul. Górczewskiej na spotkanie i próbny trening.
Przyszłam, zobaczyłam i... zostałam.
Od 1 października 2018 r. staram się, aby być tu codziennie, bo ćwiczenia przy miłej, rytmicznej muzyce, przy pomocy uroczych trenerów i w gronie sympatycznych klubowiczek są dla mnie, jak zabawa na dyskotece.
Ciągle dzieje się tu coś nowego: konkursy, nagrody, dodatkowe zajęcia prozdrowotne po godzinach pracy klubu, okolicznościowe spotkania przy lampce wina, sugestie, jak zbilansować dietę...
Wszystko to sprawia, że każda z nas czuje się tu młodo i zdrowo. Mam 72 lata i dużą nadwagę. Do niedawna miałam lęk przed wyjściem z domu po zmroku. Dzięki porannym i wieczornym treningom i spotkaniom w klubie – ten problem zniknął! Stałam się sprawniejsza fizycznie i nabrałam pewności siebie.
Poproszono mnie nawet o poprowadzenie zajęć tanecznych z salsy, która od 20 lat jest moją pasją. Sama uczyłam się wiele, ale tutaj, jako prowadząca – zadebiutowałam! W 72 roku życia!
...i jeszcze to, co dla mnie zwykle ważne: jest mnie coraz mniej!
Zgubiłam tu w 3 miesiące 8 kg!
...i mam nadzieję, że to dopiero początek sukcesu!!!

17. stycznia 2019 r.
Zamknij menu