Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Anita Bobak-Dulka

Anita Bobak-Dulka, Właścicielka klubu

Patryk Szpakowski

Patryk Szpakowski, Trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktor kulturystyki, trener personalny.

Jestem miłośnikiem sportów siłowych oraz zdrowego trybu życia. od 2009 roku zawodnik w podnoszeniu ciężarów. Regularne treningu zacząłem w wieku 16 lat. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie, aby w moim planie dnia zabrakło czasu na siłownie. Nie boję się wyzwań, dzięki swojej determinacji i uporowi, zawsze osiągam to co sobie założę. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego podczas treningów z naszymi Paniami, staram się udzielać im wskazówek dotyczących nie tylko samego treningu ale także przekazać im niezbędną wiedzę, potrzebną do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Karolina Smarc

Karolina Smarc, Trener personalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją instruktor kulturystyki. Miłośniczka aktywności fizycznej, zwolenniczka zdrowego trybu życia.

Inspiracją dla mnie są osoby, które dokonują świadomych wyborów, wiedzą czego chcą i są otwarte na zmiany. Według naszych klubowiczek sprawiam wrażenie cichej i spokojnej osoby, niestety dla nich, kiedy wchodzę do koła zamieniam się w "małego terrorystę". Jestem żywym przykładem na to, że pozory mylą.

Katarzyna Bourich

Katarzyna Bourich, Trener personalny

Pedagog oraz absolwent szkoły tanecznej.

Od ponad siedmiu lat pracuję z ludźmi i zarażam ich pozytywną energią podczas prowadzonych zajęć. Bycie w ciągłym ruchu, doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy, to moja codzienność. Swoim Klientkom zapewniam kompleksowe wsparcie, dbając nie tylko o właściwie dobrany program treningowy, ale również o ich motywację do działania. Wyznaję zasadę, że nic samo się nie zrobi, a na wyniki trzeba solidnej pracy i własnego zaangażowania.

Tomasz Świderski

Tomasz Świderski, Trener personalny

Trener personalny wyspecjalizowany w żywieniu sportowców, doradca dietetyczny, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor akrobatyki sportowej.

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Miłośnik piłki nożnej, treningu z własną masą ciała, a także treningu siłowego. Odpowiednia opieka trenerska oraz dobrze zbilansowana dieta jest tym, co całkowicie wystarcza do tego aby osoby, z którymi współpracuję, czuły zadowolenie i satysfakcję z wykonanej pracy oraz co najważniejsze, osiągały postawione sobie cele. Uważam, że ciągły rozwój i praca nad sobą jest kluczem do sukcesu, w każdej dziedzinie życia. Nie uznaję wymówek i narzekań, dbanie o zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu