AISHAbra

specjalistyczny salon dopasowujący bieliznę

     ISHAbra to specjalistyczny salon perfekcyjnie dopasowujący bieliznę dla każdej kobiety.

W ciągu trzech lat działalności ugruntowana została opinia o AISHAbra jako o salonie, który łączy najwyższą jakość obsługi klienta z idealnym dopasowaniem właściwie dobranej bielizny.

W ofercie AISHAbra znajduje się szeroki wybór marek bielizny znanych ze swojej wysokiej jakości. Wśród nich znajdują się marki z Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec oraz najlepsze marki polskie.

AISHAbra oferuje również szeroki wybór bielizny modelującej i korygującej niezbędnej przy tworzeniu wszelkiego rodzaju kreacji wieczorowych oraz stylizacji codziennych.

Doświadczenie, zrozumienie potrzeb klientki oraz asortyment bielizny, połączone z doskonałym serwisem świadczonym przez zespół salonu, skutkuje całkowitą odmianą kobiety. Poprawia zarówno sylwetkę kobiety jak i jej postrzeganie przez samą siebie, co jest niezmiernie ważnym elementem procesu kreowania własnego wizerunku.

Zalety te składają się na to, że do butiku AISHAbra trafiają w większości klientki, którym butik ten polecony został przez przyjaciółkę lub koleżankę.

www.aishabra.pl

28. czerwca 2015 r.
Zamknij menu