Klubowiczka lutego

Natalia Latoszewska

Historia sukcesu Natalii;) : 

Nazywam się Natalia. Z wagą zmagałam się praktycznie od zawsze. Kiedy tylko udało mi się schudnąć to znowu przybierałam na wadze.

Kiedy przyszłam do klubu Mrs. Sporty we wrześniu po ponad rocznej przerwie od ćwiczeń chciałam przede wszystkim poprawić kondycję. Akurat trenerki zbierały grupę pań chętnych do uczestnictwa w następnej edycji programu żywieniowego - Vital. Zdecydowałam się wziąć w nim udział. To był bardzo dobry wybór. Zmiany w odżywianiu, które wprowadziłam po rozmowie z Kasią, zaczęły przynosić rezultaty. Dzięki połączeniu zdrowego odżywiania z treningami mogłam obserwować jak poprawia się nie tylko moja kondycja, ale również sylwetka. Cotygodniowe spotkania w ramach programu Vital nauczyły mnie jak świadomie wybierać najlepsze produkty. Moja lodówka zapełniła się warzywami i owocami. Przy okazji przekonałam rodzinę, że zdrowo też może znaczyć smacznie. Z każdym tygodniem spadek wagi i centymetrów w obwodach jeszcze bardziej motywował mnie do utrzymania wprowadzonych zasad żywienia.

 

Po trzech miesiącach od zakończenia programu Vital moja waga dalej spada, a ja wciąż mam motywację by biegać na treningi i w miłej i profesjonalnej atmosferze pracować nad swoją wymarzoną sylwetką. Dotychczas schudłam już 12 kg.

29. lutego 2016 r.
Zamknij menu