Klubowiczka września

Bożena Cal

Nazywam się Bożena Cal. Moja przygoda z klubem Mrs Sporty zaczęła się na początku lutego tego roku. Moja koleżanka, która była klubowiczką tego klubu zachęciła mnie do uczestniczenia w zajęciach gdyż sama schudła kilka kilogramów w niedługim czasie.

W tamtym czasie przeszłam na emeryturę, moja ówczesna kondycja fizyczna a przede wszystkim waga wołały o pomoc  -  przy wzroście 150 cm ważyłam prawie 90 kg! Wraz z moją koleżanka będącą w podobnej sytuacji zaczęłyśmy "walkę" pod okiem wspaniałych instruktorek klubu Mrs Sporty, które poza ćwiczeniami, przeszkoliły mnie także żywieniowo.

  Rezultaty są wspaniałe - przez pół roku schudłam 20 kg, straciłam kilkanaście procent tkanki tłuszczowej na rzecz mięśni, Moje BMI spadło do poziomu poniżej 30%, znaczy,to,  że nie jestem już otyła tylko mam nadwagę, co jest naszym wspólnym sukcesem!

 

Klub Mrs Sporty jest miejscem gdzie z chęcią codziennie ćwiczę ,spędzam czas i nie zamierzam rezygnować. Zachęcam wszystkie panie bez względu na wiek do aktywności fizycznej w klubie Mrs Sporty.

01. października 2015 r.
Zamknij menu