Warsztaty coachingowe

Spełniona Kobieta Biznesu

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rozwoju osobistego menedżerki,  właścicielki biznesów i wszystkie kobiety które pragną dla siebie więcej: poczucia własnej wartości , uśmiechu,  dbałości o relacje, które aktywność zawodowa zepchnęła na dalszy plan, umiejętności zaufania innym, gdy robią coś ważnego dla Ciebie, spokoju, gdy myślisz o przyszłości.

Warsztat pomoże Ci określić:   na jakim etapie jesteś w dążeniu do swojej równowagi,   czego naprawdę pragniesz i co jest dla Ciebie ważne,  Twój pierwszy krok do osiągnięcia szczęścia, aby stać się SPEŁNIONĄ KOBIETĄ BIZNESU

Poruszane Zagadnienia

1.      Wizja czyli Twoja kraina szczęśliwości :-)

2.      Twoje życie z lotu ptaka

3.      Ustalenie priorytetów czyli co jest dla Ciebie ważne i pilne

4.      Plan działania - co zrobić, aby stać się spełnioną kobietą biznesu.

Kilka słów o prowadzącej Katarzyna Wnękowska jest certyfikowanym coachem CoachWiseTM i trenerem biznesu. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w pracy z menedżerkami i właścicielkami biznesów, które z jednej strony odnoszą sukcesy zawodowe, z drugiej jednak płacą za to zbyt wysoka cenę. Pomaga im zadbać o swoje potrzeby, odnaleźć prawdziwą równowagę i odzyskać radość życia. Tak, aby miały i to i to. Kataliza Coaching, której jest właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia.

Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl K. Wnękowska, tel. 501 123 862

 Warsztat odbędzie się w klubie Mrs.Sporty 09.01.2016 od godz. 13:15 do godz.16:15.  

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w recepcji klubu bądź u Prowadzącej warsztaty. 

 

04. stycznia 2016 r.
Zamknij menu