Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Bifri Sp. z o.o.

Bifri Sp. z o.o.

Krzysztof Czaplicki

Krzysztof Czaplicki, właściciel klubu Mrs Sporty Kabaty

Agata Raczek

Agata Raczek, Trenerka

Absolwentka fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej, dyplomowany instruktor Pilates Matwork

Trening w Mrs.Sporty daję mi ogromną satysfakcję, ponieważ przyczyniam się do poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia kobiet, z którymi pracuję. System ćwiczeń jest dość elastyczny, więc może być z powodzeniem stosowany w różnych grupach wiekowych, ze zróżnicowanym stopniem zaawansowania. Cenie sobie dokładność i odpowiednią technikę wykonywanych ćwiczeń. Chętnie służę radą w zakresie zdrowego żywienia.

Lidia Kowalska

Lidia Kowalska, Trenerka

Trenerka personalna, instruktorka fitness, inżynier chemii

Jestem trenerką personalna, ponieważ czerpię ogromną satysfakcję mogąc jednocześnie dzielić się swoją pasją i pomagać innym w osiąganiu ich własnych celów. Jestem osobą energiczną, otwartą, z poczuciem humoru. Lubię przekazywać swoją pozytywną energię naszym Klubowiczkom. Sport jest nieodzownym elementem mojego życia już od dziecięcych lat. Moja wiecznie nienasycona nowymi doświadczeniami ciekawość sprawiła, że przebrnęłam przez wiele dyscyplin sportowych: pływanie, biegi krótkodystansowe, gry zespołowe, sporty walki ( zapasy, muay thai,K1). Od lat nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie fitnessu, szczególnie interesuję się treningiem funkcjonalnym i medycznym. Cieszę się, że mogę pracować w Mrs. Sporty i dzielić się wiedzą i swoim doświadczeniem. Trening naprawdę może być przyjemny! 

Aleksandra Mraz

Aleksandra Mraz, Trenerka

Trenerka personalna. Absolwentka studiów na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Jestem miłośniczka pływania, lekkoatletyki i sportów drużynowych takich jak piłka ręczna i koszykówka. Od niedawna trenuje także sporty walki. Chętnie udzielę konsultacji żywieniowej i porad dotyczących zasad zdrowego odżywiania. W swojej pracy stawiam na pełne zaangażowanie i dyscyplinę ze strony podopiecznych, a także cenię sobie przyjazną atmosferę podczas treningu. Uważam, że tylko takie połączenie przyniesie pożądane rezultaty. W wolnych chwilach poświecam czas na samokształcenie, czytając książki i realizujac kolejne kursy i szkolenia związane ze światem fitnessu. Prywatnie interesuję się muzyką, kosmetologią i śpiewem.

Martyna Kochanowicz

Martyna Kochanowicz, Trenerka

Trenerka personalna i doradca żywieniowy

Studiowałam dietetykę na SGGW i ukończyłam psychologię odżywiania w szkole Progress. Posiadam kwalifikacje trenera personalnego, instruktora zajęć fitness i siłowni. Interesuję się psychologią odżywiania i motywacji. W swojej pracy chce dawać innym, mnóstwo pozytywnej energii do życia, pokazywać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Klubowiczkom często powtarzam, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Moim celem jest nauka pozytywnych zachowań związanych z racjonalnym żywieniem i wysiłkiem fizycznym. Stanowi to złoty środek w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, zachowania zdrowia i przede wszystkim dobrego samopoczucia. Jestem optymistką i staram się czerpać z życia jak najwięcej. Pragnę aby osoby uczęszczające na moich treningach zawsze wychodziły z duża dawką endorfin. Moje motto życiowe to "Carpe diem" ;)

Daria Lewandowska

Daria Lewandowska, Trenerka

Trenerka personalna, tancerka

Na początku tańczyłam taniec towarzyski, potem jazz, ale zatrzymałam się przy hip-hopie. Niestety musiałam na kilka lat przerwać moją aktywność, ale w wieku 18 lat wróciłam ze zdwojoną siłą i od tamtej pory ćwiczę codziennie, ponieważ wiążę z tym swoją przyszłość. Dwa lata temu zostałam instruktorką jazdy na wrotkach. Przez ponad rok pracowałam na wrotkarni ucząc dzieci i dorosłych, ale zostawiłam to na drugim planie. Od roku jestem trenerką personalną w klubie dla kobiet. Jest to miejsce, w którym chciałabym zagościć na dłużej, ponieważ ogromną satysfakcję dają mi informacje o poprawie stanu zdrowia. W swojej pracy stawiam na dobrą atmosferę, bo mocno wierzę, że wtedy każdy trening jest przyjemniejszy oraz na poprawną technikę ćwiczeń, żeby mieć pewność bezpieczeństwa każdej podopiecznej. W wolnym czasie szukam informacji na temat zdrowego odżywiania oraz psychologii.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu