Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Bifri Sp. z o.o.

Bifri Sp. z o.o.

Krzysztof Czaplicki

Krzysztof Czaplicki, właściciel klubu Mrs Sporty Kabaty

Kaja Rokita

Kaja Rokita, trenerka - manager klubu

Instruktorka fitness oraz trenerka personalna z ponad 5-letnim doświadczeniem.

Specjalizuje się w treningu medycznym, funkcjonalnym, poprawie postawy oraz zmianie nawyków żywieniowych na dobre. Prowadzi zarówno intensywne treningi spalające, jak i odprężające zajęcia body&mind. Uwielbia jogę, rower, wspinaczki górskie i kajakarstwo.

Wiktoria Winczaruk

Wiktoria Winczaruk, trenerka

Instruktorka fitness

Studentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Sport, menedżer sportowy, instruktor fitness i przyszły trener przygotowania motorycznego. W pracy z Podopiecznymi w Mrs Sporty najbardziej cieszy ją pozytywna atmosfera podczas zajęć oraz satysfakcja, którą odczuwa, gdy Panie cieszą się z efektów, jakie odnoszą. Podczas treningu największą uwagę przykłada do dokładności i techniki wykonywanych przez Klubowiczki ćwiczeń. Interesuję się dietetyką i szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Ogromną przyjemność sprawia jej zgłębianie tajników z zakresu odpowiedniego żywienia zarówno sportowców, jak i osób średnio aktywnych. Sama również uwielbia gotować a wolny czas najchętniej spędziłaby na podróżowaniu. Szczególnie marzy o San Francisco ale ciągnie ją do cieplejszych regionów świata :)

Martyna Ślazyk

Martyna Ślazyk, trenerka

Agata Raczek

Agata Raczek, trenerka

Absolwentka fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej, dyplomowany instruktor Pilates Matwork

Trening w Mrs.Sporty daję mi ogromną satysfakcję, ponieważ przyczyniam się do poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia kobiet, z którymi pracuję. System ćwiczeń jest dość elastyczny, więc może być z powodzeniem stosowany w różnych grupach wiekowych, ze zróżnicowanym stopniem zaawansowania. Cenie sobie dokładność i odpowiednią technikę wykonywanych ćwiczeń. Chętnie służę radą w zakresie zdrowego żywienia.

Beata Deniziak

Beata Deniziak, trenerka

Instruktorka fitness, zwolenniczka intensywnych treningów.

Jeszcze w szkole średniej nie przepadała za ćwiczeniami i stroniła od wszelkiej aktywności fizycznej. Za sprawą spotkania na swojej drodze osoby ze środowiska sportowego, zmotywowała się do ruchu, zaczęła się edukować, szkolić, dużo trenować i sport stał sie jej wielką pasją. Rozwinęła się na tyle na tym polu, że postanowiła przekazywać tę wiedzę i entuzjazm innym. Podczas treningów w klubie największą uwagę skupia na technice i precyzji. Przejawia ogromne talenty kulinarne i wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia, co jest jej kolejną miłością, czym również dzieli się na treningach z klubowiczkami.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu