Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Bifri Sp. z o.o.

Bifri Sp. z o.o.

Czaplicki Krzysztof

Czaplicki Krzysztof, Dobry Duch Klubu !

Beata Deniziak

Beata Deniziak, Trenerka - Manager klubu

Instruktor fitness

Tak naprawdę nie przepadałam nigdy za ćwiczeniami, w szkole średniej wykręcałam się od jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Za sprawą osoby, która mnie zmotywowała do ruchu, sport stał się moją pasją, a ja bardzo rozwinęłam się w tym kierunku. Chcę przekazywać tę wiedzę innym, by jak najwięcej osób wiedziało jak ważnym aspektem życia jest sport oraz moja druga miłość- zdrowe odżywianie. Postanowiłam zmienić swoje życie i realizować się w tym, co kocham i w czym spełniam się naprawdę. Sport stał się moją pasją, którą chcę zarażać innych! Chcę być też wsparciem i motywacją dla osób, które tego potrzebują, to sens mojego życia!  Klub Mrs. Sporty jest miejscem, w którym się idealnie odnajduję. Ćwiczenia z Paniami są czystą przyjemnością, pracują ambitnie na swój indywidualny cel. Każda kobieta, którą spotykam w klubie jest wyjątkowa, chcę aby ze mną jako trenerką czuła się tak samo- wyjątkowo :)

Agata Raczek

Agata Raczek, Trenerka

Absolwentka fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej, dyplomowany instruktor Pilates Matwork

Trening w Mrs.Sporty daję mi ogromną satysfakcję, ponieważ przyczyniam się do poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia kobiet, z którymi pracuję. System ćwiczeń jest dość elastyczny, więc może być z powodzeniem stosowany w różnych grupach wiekowych, ze zróżnicowanym stopniem zaawansowania. Cenie sobie dokładność i odpowiednią technikę wykonywanych ćwiczeń. Chętnie służę radą w zakresie zdrowego żywienia.

Magdalena Toczydłowska

Magdalena Toczydłowska, Trenerka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor fitness, akrobatyki oraz sportów gimnastycznych.

Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, dlatego kontynuowałam tę drogę w późniejszych latach, w szkole oraz na studiach. Interesuję się przede wszystkim sportami gimnastycznymi. Od kilku lat trenuję akrobatykę. Z Mrs.Sporty związana jestem od 5 lat jako trener oraz szkoleniowiec. Z radością patrzę na rozwój klubów Mrs.Sporty, które odmieniają życie kobiet… nie tylko pod względem fizycznych aspektów, ale również mentalnych. Patrzenie na zmiany i metamorfozy kobiet daje ogromną energię i zadowolenie z tego, co się robi.

Małgorzata Kilijańska

Małgorzata Kilijańska, Trenerka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor szermierki, menadżer sportu i trener personalny.

Miłością do sportu i aktywności fizycznej zaraziłam się w Szkole Podstawowej, kiedy zupełnym przypadkiem rozpoczęłam swoją życiową przygodę z szermierką. Tak mi się spodobało, że trwa to już ponad 17 lat. Jako zawodniczka kadry narodowej reprezentuję Polskę w najważniejszych imprezach międzynarodowych. Sport stał się moją pasją i w tym kierunku zaczęłam się rozwijać kończąc warszawską AWF oraz kursy o tematyce sportowej. Obecnie robię to, co lubię. Sport to moja praca. Z Mrs.Sporty związana jestem od ponad 3 lat jako trenerka i szkoleniowiec. Uwielbiam ten klub za atmosferę, radość i możliwość poznania wielu wspaniałych kobiet. Patrzenie na to jak kobiety pod wpływem sportu staja się bardziej radosne, pewne siebie daje mi ogromną satysfakcję.

Daria Nowicka

Daria Nowicka, Trenerka

Studentka I roku studiów magisterskich kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Certyfikowana fizjoterapeutka metody FDM i kinesiotaping’u. Zwolenniczka aktywnego i zdrowego trybu życia. Od zawsze związana ze sportem (sporty grupowe i indywidualne). Ze sportem również wiążąca swoją przyszłość, zwłaszcza w kierunku piłki siatkowej i treningu siłowego.

Paulina Petka

Paulina Petka, Trenerka

Dyplomowany dietetyk i trener personalny.

Od najmłodszych lat realizowała się w sporcie poprzez zawody oraz w formie rekreacji. Propaguje zdrowy tryb życia będący połączeniem aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Dzieląc się swoją wiedzą z klubowiczkami, pomaga im osiągnąć ich cele, co daje jej satysfakcję z wykonywanej pracy.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu