Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Czaplicki Krzysztof

Czaplicki Krzysztof, Dobry Duch Klubu !

Agata Raczek

Agata Raczek, Trenerka

Absolwentka fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej, dyplomowany instruktor Pilates Matwork

Trening w Mrs.Sporty daję mi ogromną satysfakcję, ponieważ przyczyniam się do poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia kobiet, z którymi pracuję. System ćwiczeń jest dość elastyczny, więc może być z powodzeniem stosowany w różnych grupach wiekowych, ze zróżnicowanym stopniem zaawansowania. Cenie sobie dokładność i odpowiednią technikę wykonywanych ćwiczeń. Chętnie służę radą w zakresie zdrowego żywienia.

Magdalena Toczydłowska

Magdalena Toczydłowska, Trenerka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor fitness, akrobatyki oraz sportów gimnastycznych.

Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, dlatego kontynuowałam tę drogę w późniejszych latach, w szkole oraz na studiach. Interesuję się przede wszystkim sportami gimnastycznymi. Od kilku lat trenuję akrobatykę. Z Mrs.Sporty związana jestem od 5 lat jako trener oraz szkoleniowiec. Z radością patrzę na rozwój klubów Mrs.Sporty, które odmieniają życie kobiet… nie tylko pod względem fizycznych aspektów, ale również mentalnych. Patrzenie na zmiany i metamorfozy kobiet daje ogromną energię i zadowolenie z tego, co się robi.

Kinga Brandt

Kinga Brandt, Trenerka

Absolwentka fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, studentka studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, instruktor fitness.

Od ponad czterech lat trenuję tchoukball i należę do Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Tchoukball.pl, które zajmuje się promowaniem tej dyscypliny, a także gry fair play. Uważam, że aktywność fizyczna powinna być częścią życia wszystkich nas, niezależnie od wieku, płci i warunków fizycznych. Każdy może znaleźć formę uprawnienia sportu, z której będzie czerpał radość, energię i zdrowie. W klubie Mrs.Sporty taką możliwość odkryło dla siebie wiele kobiet i cieszę się, że mogę im w tym towarzyszyć, pomagając w osiąganiu wyznaczonych celów.

Beata Deniziak

Beata Deniziak, Trenerka

Instruktor fitness

Tak naprawdę nie przepadałam nigdy za ćwiczeniami, w szkole średniej wykręcałam się od jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Za sprawą osoby, która mnie zmotywowała do ruchu, sport stał się moją pasją, a ja bardzo rozwinęłam się w tym kierunku. Chcę przekazywać tę wiedzę innym, by jak najwięcej osób wiedziało jak ważnym aspektem życia jest sport oraz moja druga miłość- zdrowe odżywianie. Postanowiłam zmienić swoje życie i realizować się w tym, co kocham i w czym spełniam się naprawdę. Sport stał się moją pasją, którą chcę zarażać innych! Chcę być też wsparciem i motywacją dla osób, które tego potrzebują, to sens mojego życia!  Klub Mrs. Sporty jest miejscem, w którym się idealnie odnajduję. Ćwiczenia z Paniami są czystą przyjemnością, pracują ambitnie na swój indywidualny cel. Każda kobieta, którą spotykam w klubie jest wyjątkowa, chcę aby ze mną jako trenerką czuła się tak samo- wyjątkowo :)

Małgorzata Kilijańska

Małgorzata Kilijańska, Trenerka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor szermierki, menadżer sportu i trener personalny.

Miłością do sportu i aktywności fizycznej zaraziłam się w Szkole Podstawowej, kiedy zupełnym przypadkiem rozpoczęłam swoją życiową przygodę z szermierką. Tak mi się spodobało, że trwa to już ponad 17 lat. Jako zawodniczka kadry narodowej reprezentuję Polskę w najważniejszych imprezach międzynarodowych. Sport stał się moją pasją i w tym kierunku zaczęłam się rozwijać kończąc warszawską AWF oraz kursy o tematyce sportowej. Obecnie robię to, co lubię. Sport to moja praca. Z Mrs.Sporty związana jestem od ponad 3 lat jako trenerka i szkoleniowiec. Uwielbiam ten klub za atmosferę, radość i możliwość poznania wielu wspaniałych kobiet. Patrzenie na to jak kobiety pod wpływem sportu staja się bardziej radosne, pewne siebie daje mi ogromną satysfakcję.

Joanna Kwiatkowska

Joanna Kwiatkowska, Trenerka

Dobrze rozumiem nasze Klubowiczki, gdyż sama musiałam początkowo przekonać się do aktywności fizycznej. Teraz wiem, jak ważnym elementem naszego życia jest sport i jakie ma przełożenia na nasze codzienne funkcjonowanie. Chcę dzielić się tą wiedzą z wszystkimi Paniami, a dobrą energią i pozytywnym nastawieniem motywować je do regularnych ćwiczeń.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu